Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] Gold's Gym [SCHVÁLENO]

zouhyCZEzouhyCZE Člen
upraveno 27. prosinec 2019 v Archiv


Gold's Gym International, Inc. je americký řetězec mezinárodních spolupracujících fitness center (běžně označovaných jako tělocvičny), které původně založil Joe Gold ve Venice Beach v Kalifornii. Každá tělocvična nabízí celou řadu vybavení pro kardio a posilování, stejně jako skupinové cvičební programy a soutěže v kulturistice. Ke slávě Gymu pomohl i fimlový průmysl.

Gold's Gym se začal postupem času vměsovat i do jiných sportů a rozrůstal se. Hlavním sportem se pro ně stal Box takzvaný MMA a začali pořádat veřejné zápasy.


Golds Gym sídlo:

Posilovna a okolí


Náplň práce:

-Prodej vstupenek a fitness prokuktů

-Půjčovna kol

-možnost fitness trenéra

-pořádání akcí


Pracovní pozice:

1.Brigádník/ prodejce 

2.Prodejce/fitness trenér

3.Zástupce/ pořadatel

4.Vedoucí

5.Ředitel  

BOX a MMA:

Pořádání legalních zápasů v boxu a MMA.

pěstní boj dvou soupeřů podobné hmotnostní kategorie, snažících se pomocí úderů pěstmi na pravidly povolenou část hlavy a těla zvítězit buď získáním bodové převahy, nebo vítězství k.o. Boj probíhá v ringu, a to výhradně ve stoje


MMA Smíšená bojová umění je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění

Zápasníci mohou přijít anonymně(pro diváky) ale musí mít předem podepsanou smlouvu že v případě zranění za ně pořadatelé nenesou zodpovědnost.


Frakční Sídlo:


Dopad na RP

Frakce jako taková má potenciál zasahovat do běhu jiných frakcí, jak státních tak soukromých.

U zápasů je zapotřebí aby se hlídal pořádek, tím pádem je potřeba státních složek jako je PD. Když přijde zvrat a dojde na vážná zranění je tu EMS které bude k dispozici. Gold's Gym jakožto posilovna může ovlivňovat stále RP města díky akcím a možnostem které má.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.