Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] Morgen's Cars Company (Místo AutoHub) [ZAMÍTNUTO]

DubiDubi Člen
upraveno 19. prosinec 2019 v Archiv

HISTORIE:

Morgen's Cars Company pochází z Velká Británie. Automobilová společnost byla založena v první polovině 19. století. Společnost začala s distribucí prvních motorových automobilů po roce 1886. V roce 1998 společnost uzavřela obchodní smlouvu s automobilovou společností, Rolls Royce. Po roce 2000 začala automobilová společnost Morgen's Cars Company podporovat prodej drahých automobilů po celé Velké Británii. Koncem roku 2004 společnost upadla do krachu. Společnost ukončila spolupráci s celosvětovou značkou Rolls Royce.

Společnost v roce 2006 úspěšně prodala své nové automobilové obligace do zahraničí. Firma se přesunula na nové místo, Severní Amerika. V Americe společnost zakoupila obchodní salon v Los Santos.

Morgen's Cars Company momentálně je jedna z mnoha prodejen po celé Americe. Společnost prodává luxusní automobilové značky jako například Rolls Royce, Mercedes, Ferrari, Porsche a jiné.


VZNIK:

Společnost byla založena rodinou Morgan. Rodinná historie společnosti lze dohledat až do roku 1785. Automobilová společnost byla založena mužem Joe Morgen. Joe později předal firmu svému synovi Jamie Morgen. Jamie předal společnost před smrtí synovi a ten vedl společnost společně s jeho manželkou. Momentálně společnost vlastní Ruben Morgan. Ruben převzal firmu do vlastnictví, jelikož jeho otec se od mala pohybuje v advokátním směru a neměl o automobilovou prodejnu takový zájem jako jeho syn.


SÍDLO:


LOKACE SPOLEČNOSTI:

Automobilová společnost se nachází na ulici Spanish Avenue a Milton Street.


ZAMĚŘENÍ:

Pořádání výstav luxusní automobilů.

Autosalon, prezentující novinky ze světa automobilů všeho druhu.

Pořádání drift závodů nebo jiných.

Testování automobilů formou testů s ostatními vozidly.


FIREMNÍ AUTO:

Automobil bude pořízen za vlastní prostředek.


SEZNAM AUT:

Seznam všech automobilů bude uveden až po dohodnutí s administrátorem.

Zákazníci, kteří nejsou nároční si zde mohou přijít na své.

Pro náročné hráče je možné pomoci s výběrem a se zakoupením automobilu.


ZAMĚSTNÁNÍ:

MAJITEL - Dubi#2503

MANAŽER - Rhenaya#6571

PRODEJCE -


INFORMACE:

Chci jen oznámit, že veškeré věci ohledně frakce je možné prodiskutovat v hovoru. Automobil není problém si zakoupit když bude potřeba. Jelikož ve hře bude možné nakupovat auta z PDM napadlo mě udělat konkurenční obchod. Nebo je zde možnost, že každá prodejna bude prodávat něco jiného. Seznam hráčů bude uveden do PM.

Komentáře

  • Zdravím :) Děkuji za zaslání žádosti o společnost. Tvá žádost byla zaevidována. V případě schválení tě budeme kontaktovat pomocí discordu k dořešení detailů.

  • Tvá žádost o společnost bohužel do dalšího kola nepostoupila. Pokud by jsi měl zájem vyzkoušet něco jiného, tak zde nalezneš seznam dostupných společností. Díky za tvůj zájem :) 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.