Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] Cars & Motors Shop (Místo AutoHub) [SCHVÁLENO]

DarrGunDarrGun Člen
upraveno 19. prosinec 2019 v Archiv

Cars & Motors Shop


Historie

Prodejna Cars & Motors Shop vznikla začátkem 21. století v Los Santos na rohu ulic North Archer Avenue a Spanish Avenue. Založil ji Boris Vasiljev, který byl po městě známý jeho bídnou minulostí a děsivým dětstvím. I přes strach z krachu, díky kterému skončila jeho předchozí prodejna aut do toho šel. Sepisoval si důkladně chyby, kvůli kterým neuspěl a snažil se vymyslet, jak lépe danou problematiku vyřešit a docílit maximální spokojenosti zákazníka i jeho. Hlavním důvodem založení prodejny dle Borise byla vytíženost místní prodejny a nemožnost zakoupení auta. Ze začátku se Borisovi nedařilo prodejnu rozjet, ale postupem času nebyla chvíle, kdy by prodejna nebyla plná zákazníky. Počtem zákazníků musel vzrůst i počet zaměstnanců jak na prodej aut, tak manažerů, kteří by chod prodejny ulehčili. Netrvalo to dlouho a Cars & Motors Shop se rozrostly pobočky do okolních měst a poté i do dalších států USA.

Sídlo

Lokace

Výběr lokace byl pro něj největší oříšek. I přes to, že nabídek bylo plno, tak žádná se mu nezamlouvala, až tady na tuto. Avšak zájem o toto místo byl ve městě velký, přeci jen budova se nachází v bohatší části města, tudíž každý si z toho logicky vyvodí velký zisk. O tuto budovu byla aukce, ve které zůstal jako poslední Boris a jeden italský podnikatel, který nakonec aukci vyhrál, avšak při placení předal falešné peníze, díky čemuž byl odsouzen a tyto prostory dostal do rukou Darek.

Firemní auto

9F Cabrio

Pozice

Majitel - Boris Vasiljev - DarrGun#5125

Manažer - 

Prodejce -

Komentáře

  • DzardajsDzardajs Management
    upraveno 16. prosinec 2019

    Zdravím :) Děkuji za zaslání žádosti o společnost. Tvá žádost byla zaevidována. V případě schválení tě budeme kontaktovat pomocí discordu k dořešení detailů.

  • Tvá žádost o společnost postoupila do dalšího kola. Prosím tě tedy dnes o dostavení do místnosti Žadatelé o společnost mezi 18-19:00 kde dořešíme zbývající detaily. Díky za tvůj zájem :)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.