Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

The Lost MC (ZANIKLA)

M1DORIUSM1DORIUS Člen
upraveno 17. září 2018 v Archiv nelegálních frakcí

TheLostMC je mimořádný motocyklový klub, který působil především v roce 2013 v Acteru v státě Alderney, ale v roce 2013 na celostátní úrovni. Do roku 2015 jsou aktivní na východním i západním pobřeží , stejně jako na Středozápadě. Viceprezident , Johnny Klebitz, je protagonistou The Lost and Damned. The Lost, začal v roce 1964 s osmi americkými námořníky, kteří se setkali v Hanoji v severním Vietnamu. Poté, co válka skončila, měli další žízeň po drogách a násilí. Protože oni začali klub a pojmenovali jej "The Lost" na počest všech svých přátel, kteří byli zabiti ve válce. ​​herec Johnny Klebitz je herecký prezident v nepřítomnosti Billyho Graye, který byl uvězněn za obvinění z drog. Klub se nachází v Acter, ale sousedním Berchem je také považován za LostMc . viceprezident Johnny Klebitz, pokladník Jim Fitzgerald, tajemník Brian Jeremy, kapitán silnice Clay Simons a seržant Terry Thorpe. Dalšími pozoruhodnými členy byli Jason Michaels a Angus Martin, stejně jako staré dámy Leila Sharpeová a Ashley Butlerová.
Ztráta MC má také přítomnost v Broker, Liberty City, ačkoli jsou zřejmě podřízeny vedení kapituly Liberty v Acter. V roce 2008 se Johnny setkal se šesti cyklisty z oddělení The Lost's Broker na Broker Bridge. Někdy po událostech The Lost and Damned se někteří členové přesunuli na západ směrem k venkovským oblastem okresu Blaine; tito členové byli Johnny Klebitz, Clay Simons a Terry Thorpe. Podařilo se jim vytvořit klubové útočiště v Stab City, známé jako The Range. Lost také vlastní trezor.
Lostova přítomnost se rozrostla po celém kraji; užívání drog se však v klubu stalo problémem. Johnny Klebitz, současný prezident, se stal závislí na metamfetaminu. Johnnyho přítelkyně, Ashley, také pokračovala v závislostech, doplňovala platby sexem, hodně na Johnnyho stížností.

Hlavní společnosti Lost v okrese Blaine se staly nelegální distribucí střelných zbraní a drog. To způsobilo napětí mezi nimi a společností Trevor Philips Enterprises. Ztracení měli pod kontrolou Sandy Shores Airfield, kde používali letadla k předávání a pašování cenných zásob a zbraní po celém státě. Válka s Trevorem Philipsem způsobila, že Lost ztratil spoustu území v okrese Blaine.
Ačkoli Lost udržoval silnou přítomnost v Blaine County, oni také náhodou byli aktivní v městě Los Santos. V LS není tak mnoho členů klubu jako v Blaine County, ale stále představují hrozbu pro místní obyvatele.TheLost jsou většinou viděny kolem oblasti East Vinewood, kde hlídají ve svém Gang Burritos a provozují klubový dům. Nicméně, někteří členové mohou být viděni dále na jih ve městě, až do východu Los Santos, jak je naznačeno náhodnou událostí při přechodu na Trevor. Některé gangové útoky také ukazují, že Lost jsou v jiných částech města.

SídloVozidla
Gang Burrito

Lost Slamvan

Western Daemon

Harley-Davidson V-Rod

Harley Davidson XLCR

1970 Dodge Charger

Drogy
Metamfetamin

Zbraně
Upilovaná Brokovnice

Scorpion

Pistol

Compact Rifle

Switchblade

Zakládající členové The Lost MC
M1DORIUS - The Lost MC - Boss (Vůdce)
ToxiSK - The Lost MC - Underboss (Pravá ruka)
Cyrox - The Lost MC - Biker Adviser (Poradce)
GUM1KK - The Lost MC - Elite Biker (Elitní Motorkář)
Dope - The Lost MC - Elite Biker (Elitní Motorkář)

Hodnosti
The Lost MC - Boss (Vůdce)
The Lost MC - UnderBoss (Pravá ruka)
The Lost MC - Biker Adviser (Poradce)
The Lost MC - Elite Biker (Elitní Motorkář)
The Lost MC - Biker (Motorkář)
The Lost MC - Beginner Biker (Začátečník Motorkář)

Nelegální Činnosti
Obchod s Drogama
Únosy

Majetek
200 000 Dollarů

Komentáře

  • michalpkmichalpk Majitel, Management

    Super!!! B)

  • Souhlasím super návrh a za mě schváleno :)

  • Pekne zopísane až na to že The Lost MC maju sídlo priamo v meste nad taxikarmi, a toto je O. Farma / ranč takže ste zobrali niekomu návrh kebyže chcu rpit v Sandy Shores.
    Za ma 2 veci a tím su 1. Zmenit sídlo do mesta nad taxikárov za 2. Nedat im Dodge charher 1970, jedine The Lost MC, a motorky nech si kupia z vlastného a dat im drogu weed / metan ako už písali.

Tato diskuze je zavřená.