Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Pyotr Solovjov

itsZ1RKitsZ1RK Člen
upraveno 31. prosinec 2019 v Životopisy

Curriculum vitæ

Jméno: Pyotr

Příjmení: Solovjov

Datum narození: 11.6.1985

Místo narození: Moskva, Ruská sovětská federativní socialistická republika.

Vzdělání:

  • Základní škola
  • Střední škola se zaměřením na Bussiness

Licence

  • Zbrojní průkaz
  • Řidičský průkaz


PŘÍBĚH1. část - Seznámení otce Pyotra s Bratvou.

Pyotr se narodil v Moskvě otci Alexovi Solovjovi a matce Arusik Solovjové. Otec pracoval jako podnikatel,matka jako prodavačka v obchodě. Jednoho dne,kdy otec Pyotra byl v práci, tak mu zavolalo neznámé číslo, ať stojí 19:00 před svým barákem ve společenském oděvu a čeká tam, dále mu sdělil, že je to jeho nový manažér od firmy, pro kterou pracuje a že s ním chce probrat obchodní věci. Alex si říkal, že se nemá čeho bát, ale přišlo mu divné, proč se s ním chtěl setkat tímto způsobem. 18:55, Alex již čeká před domem. 19:01, stále nic. Najednou přijíždí černý Mercedes G65 se zatmavenými skly, otevřou se zadní dveře a tam sedí osoba kolem 40 let, v puse doutník, na sobě černý kabát. Alex nasedl do auta a směrovali někam za město. Během jízdy se s ním seznámila neznáma osoba. Osoba jménem Vyacheslav Ivankov. V tu chvíli si uvědomil, že to není nikdo z jeho firmy a začal mít strach. Když dojeli někam za město do jedné villy, kde byla ruská vlajka a před ní bodyguardi, tak si říkal, že kam to dojel. Vchází společně dovnitř villy a jdou směrem do velké místnosti, kde je velký jídelní stůl a kolem něho stojí 20 lidí. Alex si postupně prohlížel všechny osoby a najednou zahlídl svého šéfa bussinessové firmy, pro kterou pracoval.Udivil se a zůstal zaražený. Vycheslav pronesl: ,Pánové,přivítejte pana Solovjova." Najednou se všichni ozvali a naráz řekli:,Zdrastvujte." Alex absolutně nechápal, kde se to ocitl, do té doby si žil klidný život, klidná práce, žádné problémy,v tu noc se vše změnilo. Vyacheslav se ho zeptal:,Víš proč tu jsi?" Na to mu Alex odpověděl:,Niet pan Vyacheslav." Ozval se vedoucí firmy Sergej:,Jsi tu, protože si pro naší firmu dokázal mnoho, hlídal si celé ty roky bussiness, ale nikdy si nevěděl oč jde. Doporučil jsem tě tady Vyacheslavovi, jako nového Brigadiera v naší rodině." Na to mu řekl Vyacheslav:,Dobře si promysli, co řekneš, už jsi tu mezi námi, není možné odmítnout." Alex se bál říct ne, proto odpověděl: ,Ano, souhlasím." Na to mu hned Vyacheslav řekl:,Nemáme žádný domov, žádné rodiny, žádné jméno, MY JSME BRATVA!" Znovu se ho zeptal Vyacheslav:,Pokuď máš někoho, kdo je vhodný pro naší rodinu, můžeš mi to sdělit, ale pokud něco posere, odnese to on i ty." Alex mu odpověděl:,Možná bych někoho měl, je to můj syn, ale nejsem si jist, zda je vhodný." Alex dostal 90,000 rublů na začátek, což ho dost potěšilo, protože chtěl koupit nové auto a toto mu přispělo na nové auto.Roky utíkaly, Alex se staral o bussiness Bratvy. Alex si to dost oblíbil a už by nemohl dělat nic jiného, protože měl z toho dost peněz a žil si ten lepší život.

2. část - Zasvěcení Pyotra do bussinessu

Když po 4 letech zasvětil svého syna Pyotra do bussinessu Bratvy, Vyacheslav ho příjmul, jako dalšího vojáka do Bratvy. Vyacheslav si dost oblíbil Pyotra, protože rozuměl bussinessu, jako jeho otec a ještě líp, když jednoho dne musel Vyacheslav odjet do USA, tak zanechal Pyotra a jeho otce v Bratvě a Pyotr byl povýšen na Brigadiera od Vyacheslava z USA. Pyotr vyřizoval účty v Moskvě a taktéž se staral nějako málo o účty v USA, kde žil Vyacheslav.

3. část - Prodej zbraní a řízení obchodů

Když přišel první den prodeje zbraní Pyotra, byl celkem vystresovaný, aby vše dopadlo dobře. Dostal k sobě další 2 lidi na prodej, aby se nemusel bát, že se mu něco stane, když bude probíhat prodej. Na prodej vždy šlo kolem 20-30 lidí. První obchod začal seznámením s kontaktem, dostal číslo, na které měl zavolat a říct mu informace, tak tedy udělal. Zavolal tam a řekl:,Privjet, pokuď máte zájem o zbraně, dostavte se v 21:00 do doků, dojeďte sám, nejlépe taxíkem, nikomu neříkejte, co jdete dělat, ani s kým se setkáte. Až budete na místě, napište na toto číslo." 20:15, vyráží 4 černé Gčka za sebou v koloně, objíždějí celé město, aby si jich nikdo nevšiml, všichni masky a jedou směr doky. 20:45, čekají kousek od doků na SMSku od kontaktu. 21:00, přichází SMSka od kontaktu a Bratva vyráží. Jedou směr k němu a zastavují přímo před ním, otevřou se zadní dveře, vzadu sedí Pyotr a k němu nasedá kontakt. Pyotr pronese:,Zdrastvujte, budu Vám klást otázky, chci jednoduché odpovědi a jen pravdu, nakonec Vám sdělím další informace." Mezitím mu Pyotr klade otázky, o co má zájem, proč to chce, na co to chce, jestli ho někdo nesledoval a zda to někomu řekl. Nakonec mu sdělil:,Zítra se Vám ozvu, kam zaslat peníze a dozvíte se další informace." Osobu vysadí kousek od města a jedou zpět na sídlo. Pyotr si mezitím připraví pár věcí,obstará zbraně a další věci. Nastává další den a Pyotr volá kontaktu:,Privjet, převeďte peníze na tento účet XXXXX, až se tam objeví peníze, ozvu se znova." Uplynuly 3 dny a stále nic.Čtvrtý den se na účtě objevily peníze,Pyotr zaobstaral dovážku zbraní a volá kontaktu:,Zdrastvujte, obdrželi jsme vaše peníze, zítra v dokách na stejném místě v 21:00 najdete krabici a v ní vaší objednávku, děkujeme za obchod a ozvěte se zas." Takhle se probíhal každý obchod Pyotra, každý měl 3. části, setkání, zaslání peněz, předání zboží. Za pár let měl Pyotr za sebou přes 60 obchodů, klidně několik denně.Řídil několik obchodů najednou, měl na starost finance v rodině a měl o tom všem přehled.

4. část - Osudný den

Nastal den 30.7. 2019, stejný jako každý den, každodenní rutina, zkontrolování účtů, příchozí objednávky zboží a najednou zazvoní telefon, Pyotr to zvedne a slyší Vyacheslavův hlas:,Privjet Pyotr, vidím jak řídíš bussiness v Moskvě, měl jsem přehled i o tvým prodávání zbraní a celkovým obchodování, opravdu se mi líbí, jak řídíš bussiness a chci ti něco nabídnout, hledáme Brigadiera tady v naší pobočce v USA, měl bys zájem?" Na to mu Pyotr hned odpoví:,Da!" Pár týdnů na to odlétá do USA dělat bussiness.


5. část - Bussiness a seznamování se s USA(Chicago)

Amerika je jiný level oproti Rusku, všude krásné ženy, drahé a pěkné auta, čistota, turisti, ale na druhé straně je drsné podsvětí, gangy, přestřelky, prodeje drog a zbraní a další věci. Pár dní si Pyotr hledá místo, kde se zabydlet, užívá si peněz, které si vzal s sebou, drahých aut a užívá si atmosféry kolem sebe.Po pár dnech to začalo, zase dřina, řešení bussinessu, setkávání se s dalšími organizovanými skupinami a zjišťování informací. Ze začátku se seznámil s lidmi z Bratvy. Mezi prvními byl Vadim, Andrei, Roman, Sergej, později Nikolaj a Artyom. Mezi jeho nejoblíbenější přátelé z Bratvy patří Vadim, je to takový fajn kamarád, s kterým dobře vychází. Roman je pravá ruka Pakhana Vyacheslava, takže je takový dost seriózní, ale se všemi je někdy sranda, ale občas je Roman takový zpomalený, ale to bude asi stářím. Andrei je seriózní, ale má smysl pro humor. Se Sergejem se moc nezná, takže na něj zatím nějaký názor nemá, bere ho jako kolegu. Začátky v USA pro něj byly celkem nuda oproti tomu, co měl v Rusku, ale vše se musí nějak rozjet. Dostal na starost bussiness v rodině a celkové obchodování pro rodinu, tudiž měl to stejné, co v Rusku. První obchod, který sjednával Vyacheslav zajistil Pyotr a to bylo 300 Whiskey do restaurace a nějaké pití pro rodinu, dále to byly boxery pro členy Bratvy, protože každý od nás se rád rve a když je někdo naštve, rádi mu rozbijou držku.

Roky plynuly jako voda a Pyotr pokračoval s rodinou v byznysu v Chicagu, když jednoho dne za ním přišel Pakhan Ivankov a sdělil mu:,,Pyotre, jsi náš oddaný, loajální člen naší rodiny, udělal si pro naší rodinu tolik, co neudělal snad nikdo, proto ti teď nabízím možnost. Budeme otevírat novou pobočku v Los Santos, pošleme tam pár lidí a uvidíme, jak se to rozjede, ale ještě nebyl určený Pakhan, z těch nejvyšších, co jsou tu s námi v Chicagu. Napadl si mě ty, protože jsi nejvíce loajální ze všech vůči mně, proto ti nabízím tuto funkci." Pyotr mu jasně a lehce odpovídá:,,Charašo pane Ivankov, učiním tak."> **`6. část - Seznámení otce Pyotra s Bratvou.`**

> 6. část - Odlet do Los Santos

Pyotr přiletěl s několika lidmi do Los Santos z pobočky Bratvy ze Chicaga. První dny se seznamují s okolím, shánějí ze začátku nějaké kontakty a jakmile jim příjde dovážka zbraní, na kterou čekali léta v Chicagu, tak to konečně rozjedou. Začátky nejsou vždy dobré, ale začátky v Los Santos byly vynikající, po pár dnech přišel první velký obchod se zbraněmi za $180.000 a pár hodin na to další za $100.000. Nikdy se jim takhle dobře nedařilo ze začátku, jako tady v Los Santos, do pár dní nakoupili první auta, rozdělili byznys a spoustu dalších věcí. Po pár dnech přišla hned první mašina a to Mercedes G500 4x4!

ikonické vozidlo Bratvy, níc nevzbuzuje větší respekt, jak tahle mašina, když jede konvoj plných mercedesů.

7. část - Krysy uvnitř rodiny

Víc hnusnějšího, odpornějšího není nic, než krysa v rodině. Občas se do různých poboček v Rusku dostanou i krysy, které nestojí za nic, než upálit a nechat je trpět. Neexistuje nic víc než neúcta vůči Pakhanovi a jeho ženě a to jeho ženě vyznávat lásku, nic méně úctivého není a proto si tito lidé zaslouží trpět a aby jeho duše shořela v pekle, za jeho neúctu.

8. část - COMING SOON

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.