Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] LSHP (Los Santos Highway Patrols) [ZAMÍTNUTO]

VencaPechynVencaPechyn Člen
upraveno 4. leden 2020 v Archiv

LOS SANTOS HIGHWAY PATROLS

Něco o LSHP: Jedná se o policejní orgán který hlídkuje a prosazuje silniční zákony prioritně na dálnicích, a meziměstských silnicích druhé třídy. Highway Patrols neboli dálniční hlídka a orgán jako takový vůbec nezasahuje do vymáhání trestního práva a šetřením trestních činů jako LSPD, pokud tedy hlavní státní orgán zde již zmíněné LSPD nezažádá o pomoc při šetření věci do které LSHP nespadá nebo v ní nemá dostatečnou právní moc.

Práva LSHP:

1) Co se týká dopravního zákona a dopravního práva tak LSHP má plné právo v případě porušení zákona osobou nespadající pod LSHP porušit veškeré dopravní předpisy, pokud vozidlo bude dostatečně osvětleno a pokud vozidlo bude vydávat zvukové signály měnící se po 1-3 vteřinách.

2) Příslušníci LSHP mají plnou moc použit k výzvě občana jméno zákona, pokud osoba po výzvě zákonem neuposlechne příkazu příslušníci LSHP mají plnou moc osobu na místě omezit na osobní svobodě jak bez donucovacích prostředku tak i s donucovacími prostředky.

3) Příslušníci LSHP v případě neuposlechnutí jejich výzvy k zastavení vozidla pomocí světelných a zvukových signálu mají právo použít policejní vozidlo jako donucovací prostředek k zastavení vozidla s tím že musí tato akce být provedena na místě s minimální počtem civilistu a s maximální opatrnosti na svůj ale i pachatelův život a život všech civilistů v okolí. Dále příslušníci LSHP mají právo v případě nouze použit firemní zbraň na zastavení vozidla, a v případě ohrožení na životě svém nebo ostatních civilistů na zneškodnění pachatele.

4) Orgán LSHP nemá právo udělovat tresty a rozsudky bez písemného dovolení hlavního orgánu LSPD.

5) LSHP po domluvě s hlavním velitelem LSPD nebo s nejvyšší hodností LSPD, smí patrolovat i ve městě a městských částech předem určených LSPD, to samé platí i v opačném případě.

Práva a povinnosti příslušníka LSHP

1) Příslušník LSHP je povinen vlastnit Řidičské oprávněni na motocykl a automobil

2) Příslušník LSHP je povinen vlastnit všechny typy zbrojního průkazu (A,B,C)

3) Přísušník LSHP je povinen jednat ve své kompetencí, pokud si nebude vědět rady je povinen zavolat si na místo příslušníka s větši kompetencí

4) Příslušník LSHP má přísně zakázáno příjímat jakékoliv typy úplatků, jakýkoliv pokus o úplatek je povinen nahlásit, nebo je povinen sám zakročit.

5) Příslušník LSHP je povinen účastnit se všech výcvikových kurzů, a je povinen podstoupit veškeré testy které sním budou vykonávány.

6) Příslušník LSHP má povinnost veškeré věci zavádět do databáze. (Pokuty, zabavení ŘP, zabavení vozidla, SPZ, fotografie pachatelů omezených na svobodě a následně převezených na stanici, atd)

Něco málo o mně

Jmenuji se Alexander Brown a jsem bývalí příslušník PD, mám dva roky vojenského výcviku, a vystudovanou vysokou školu podnikání a práva se zaměřením na dopravní právo. Je mi 45 let, a zajímám se o starší vozidla.

Požadavky LSHP

K výkonu této práce by se hodila PD stanice ve vinewood viz obrázek

Také by se hodili nějaká vozidla jako Ford Crown Victoria, nebo Dodge Charger viz obrázky

A pro kapitána tohoto mazla ale asi přeskinovaného na HP patrol ale to bych pak eště pořešil tyto drobnosti.

Policejní stanice ve vinewood by myslím měla mít vlastní CPZ ale nejsem si jistý.

Potom by to chtělo nějaké místo na vyzvednuti HP auta a následné jeho uklizení

Samozřejmě místo na OFF/ON duty, zbrojnici, nabíraní nových Patrolů, a převlékárnu.

Hodnosti: Kapitán, Zástupce, Účetní, Highway Patrol, Patrol, Kadet

Platy: Kapitán-500, Zástupce-450, Účetní-300, Highway patrol-300, Patrol-250, Kadet-200

Discord jméno: Váša #3034

Steam jméno: |THD|Pechyn

Veškeré bližší informace pošlu až pokud se to schválí

Komentáře

  • Môj názor je že by ste mali byť sučasťou PD aj sídliť na PD stanici.Ale myslím si žeby ste mali prejsť akadémiou a keď už budete vyššie hodnosti popýtať šéfa o priradenie do tejto jednotky...

  • No jelikož jsem se dozvěděl že to asi nevyjde tak asi nic no😂😂

  • DzardajsDzardajs Management

    Zdravím tě :) Tato sekce spadá IC pod PD jak psal toxiček a je tedy nutné se k tomu vypracovat. Státní frakce se takto nerozdělují mezi hráče. Díky za pochopení.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.