Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] Los Santos Customs [ZAMÍTNUTO]

MarravinCZMarravinCZ Člen
upraveno 15. leden 2020 v Archiv

Zdravím, žádám o přiřazení dílny LSC pro hráče Jackson Teller. Tato dílna bude sloužit jako zástěrka a zároveň jako přínos peněz frakci Sons of Anarchy. V čele dílny bude vždy někdo z frakce Sons, který bude mít nějaké zkušenosti a vztah k práci s auty,motorkami a jinými vozidly. Pro začátek si to vezmu já jako president.

Zaměstnanci však můžou být a primárně budou klasičtí hráči, kteří se tímto jobem budou chtít "živit". Já osobně něco málo o motorkách, autech vím a myslím si tedy, že by to RP nemuselo být špatné.

Každý nový mechanik si projde zaučovacím testem, ve kterém se ho sons pokusí naučit základy, ověří si jeho aktivitu a dalších x věcí. Dílna by tedy měla být téměř neustále v běhu.

Doufám, že k tomuto rozhodující lidé přihlídnou, protože jako frakce jsme měli mít dílnu, na kterou bohužel už není ve městě prostor(je jich moc), a tak starat se o nějakou dílnu jako je LSC by pro nás bylo potěšením. Předem děkuji, MarravinCZ.

Komentáře

  • Zdravím :) Děkuji za zaslání žádosti o společnost. Tvá žádost byla zaevidována. V případě schválení tě budeme kontaktovat pomocí discordu k dořešení detailů.

  • Zdravím,

    Po poradě se staff týmem jsme se shodli, že žádost bude zamítnuta. Všimli jsme si, že jste již zakoupili autoservis.


    Děkuji za pochopení.


    S pozdravem, 

    Dzardajs - Staff Team SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.