Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ŽÁDOST] Casey's Highway Clearance [ZAMÍTNUTO]

VencaPechynVencaPechyn Člen
upraveno 15. leden 2020 v Archiv

Casey's Highway Clearance je firma zabývající odtahem a opravou vozidel na dálnicích po celém Los Santos, firma má malou základnu vedle dálnice, kde se nachází malá dílna a odtahové parkoviště. Firma vlastní vozidla Vapid Tow Truck highway clearance

Historie: Veškerá známá historie firmy Casey's Highway Clearance je minimální, ví se pouze že firmu založil pár a to přesněji Tonya Wiggins s jejím přítelem JB Bradshawem roku 2012. Jelikož oba dva skončili v drogách a alkoholu, firmu darovali mému otci který od roku 2013 byl jedním ze dvou zaměstnanců, ale jelikož se ten druhý zabil při autonehodě, zbyl na poslední dva roky pro firmu pouze můj otec. S otcem jsme se o firmu starali, ale otce postihla rakovina a zemřel.

Co vlasntě firma Casey's Highway Clearance dělá: Jak sem již psal firma se zabývá opravou a odtahem poškozených vozidel, nebo vozidel kterým došla pohonná hmota na dálnici , Casey's Highway Clearance asistuje většinou u autonehod, ale občané si je mohou zavolat i jenom kvůli sobě.

Členové: Highway Clearance-Boss (James Ogdednrose, Váša#3034), Highway Clearance-Zátupce, Highway Clearance-Prof.řidič, Highway Clearance-Řidič, Highway Clearance-Brigádník (opravář aut na dílně nebo výjezdu)


Fotografie

Vozidla:

Požadavky na A-Team: Jelikož firma jako taková nemá zázemí hodilo by se někde vedle dálnice udělat malý plac kde by bylo parkoviště a malá dílna na opravu aut, samozřejmě sklad na nářadí a díly spawn point na firemní auta, despawn point na firemní auta, a pokud by šlo tak i garáž na soukromá vozidla. Dále by bylo fajn kdyby se většinou odtahů zabývala převážně tato firma, která však ale ve své dílně nebude moct tunit a vylepšovat auta.

PS1: Vím že to není moc rozepsané, ale zase co chcete rozepsat o odtahové službě, myslím že by se toto RP hodilo a že by to přidalo zase nějaké to RP navíc, a myslím že je to dobrá práce pro všechny kteří začínají ve městě a nechtějí být pořád dokola okrádáni v depu řidičů.

Discord jméno: Váša #3034

Steam jméno: |THD|Pechyn

Komentáře

  • Zdravím :) Děkuji za zaslání žádosti o společnost. Tvá žádost byla zaevidována. V případě schválení tě budeme kontaktovat pomocí discordu k dořešení detailů.

  • Zdravím,

    Po poradě se staff týmem jsme se shodli, že frakce bude zamítnuta. Doporučujeme tuto myšlenku propojit se stávajícími servisy a vykonávat tuto činnost pro ně.


    Děkuji za pochopení.


    S pozdravem, 

    Dzardajs - Staff Team SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.