Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Žádost o převzetí společnosti Taxi služby

MikolasMikolas Člen
upraveno 26. leden 2020 v Archiv

Jak Mexičan k taxíku přišel

Mexická rodina již dlouho vyjednává s majitelem místní taxislužby o jejím převzetí. Taxislužba Downtown Cab. v Los Santos byla již značnou dobu na pokraji bankrotu a příliš se jí v posledních měsících nedařilo. Proto se rodina rozhodla trochu zainvestovat, aby firmu vzkřísila. Přeci jen, prostřednictvím taxíků se dá získat spousta nových, zajímavých kontaktů a informací. Nedávno se rodina zapojila také do podnikání v auto opravách, což jim skvěle nahrává do karet, neboť velmi ušetří na údržbě, opravách a podobných záležitostech a proto mohou své vozy provozovat za daleko nižší náklady a jezdit tak za rozumné ceny.

O společnosti

Downtown Cab. Co působí v Los Santos již opravdu dlouho. Denně převáží spousty zákazníků na nejrůznější místa v San Andreas a to za velmi příznivé ceny. Zaměstnanci nosí stejnokroj a jezdí modro-žlutými vozy, výjimečně pak také jezdí s vlastními, luxusními vozidly.


U taxi služby jako takové není příliš co měnit nebo vymýšlet. Společnost má již zavedená vozidla a není důvod je měnit, kancelář a garáž firmy je rovněž zřízena, stejně tak funkce celého daného povolání je bezproblémová. Kontakt na taxi je již připraven v telefonu a aktivita v tabletu také. Rádi bychom požádali o tuto společnost a rozšířili tak vliv naší, zatím menší, skupiny, do které bychom právě díky taxislužbě mohli získat nové členy a zaměstnance pro naši věc. Snažili jsme se s původním majitelem firmy vyjednat odkoupení společnosti ve hře, bohužel není příliš aktivní a ani na discordu když jsme se jej pokoušeli kontaktovat, zda bude ještě ve frakci aktivní, tak neodpovídal. Proto jsme požádali o uvolnění společnosti. Pokud to bude potřeba, jsme připraveni případně vynaložit finanční prostředky ve hře a firmu odkoupit.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.