Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Převzetí baru Yellow Jack Inn

MikolasMikolas Člen
upraveno 14. únor 2020 v Archiv


Něco málo o baru

Yellow Jack Inn je barem na pomezí pouště Grand Senora a Sandy Shores na hlavní silnici Route 68 a to kdy otevřel poprvé, už si asi nejspíš ani nikdo nepamatuje. I přes malou populaci v těchto končinách se Yellow Jack těší velké oblibě a poměrně slušné návštěvnosti. Zavítají sem truckeři, motorkáři a další zbloudilé duše, které chtějí v klidu a anonymitě popít chlazené pivo, sníst nějaký ten sendvič, dát si panáka whiskey a jít zase dál svou cestou.

Chlast, chlast a zase ten chlast...

V baru je k dispozici bohatá nabídka především nápojů a na ukrácení volné chvíle je k dispozici kulečníkový stůl, šipky nebo třeba jukebox, či se čas od času objeví spoře oděná tanečnice. Jistě, sem tam, se tu semele klasická hospodská strkanice, ale i tak si bar drží docela slušnou pověst.

Kde bar najdete?

Yellow Jack Inn se nachází na pomezí pouště Grand Senora a Sandy Shores, takže exit Sandy Shores/Harmony z dálnice 1 (také exit na věznici), na most přes dálnici a Yellow Jacka nemůžete minout.

A kdo že bude v baru pracovat?

Jsme jedna velká famílie, takže každý dělá, co je zrovna třeba. Ten pomůže tady, ta pomůže zase tam, u práce se vystřídáme a jeden druhému pomáháme. Z Yellow Jacku by se tak stal bar s rodinnou atmosférou. Je nás celkem dost, takže bar může fungovat docela pravidelně, v každém případě velice rádi přijmeme nové zaměstnance ať už za bar, tak třeba jako vyhazovače, nebo řidiče s dodávkou, který bude zajišťovat zásoby a podobně.

Hector Angel Rivera (Mikolas#9756)

Patricia Leya Rivera

Fernando Garcia

Felix De LaRose

Enrique Diaz

Marco Diaz

Santiago Xavier

Angelo Calestino

Henry Escobar

Sebastian Escobar

Diego Sanchez


Dopad na RP

Vzhledem k tomu, že se bar nachází nedaleko naší autodílny a vrakoviště, rádi bychom jej užili také jako své útočiště k odpočinku, pobavení a podobně. Rádi bychom také rozproudili obchod mezi frakcemi, konkrétně například hlavně s nově otevřenou destilérií, zaběhnutým vinařstvím, taxi službou... Uvítáme každého, kdo přijde s dobrým úmyslem, popít, pobavit se a jít zase dál, ať už je to motorkář, kamioňák, sherif nebo třeba záchranář. Vzniknou další místa pro práci lidí i mimo město a zase o kousek více oživíme danou lokalitu.Když zaplatíš, dostaneš co chceš, jinak nedělej problémy a běž.


Komentáře

 • majkolinmajkolin Člen
  upraveno 5. únor 2020

  Bolo by dobre ak by tento bar dostal niekto aktivny Mikolas dava do toho dost hodin. +1

 • Zdravím,

  Po poradě SWRP týmu bylo rozhodnuto, že do tohoto nebudeme zasahovat. Pokud máte o bar zájem, tak je možné ho IC zakoupit. Děkuji za pochopení


  S pozdravem, 

  Dzardajs - Staff tým SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.