Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[POZASTAVENO] Russian Bear - Restaurace

itsZ1RKitsZ1RK Člen
upraveno 14. únor 2020 v Archiv

HISTORIE

Rok 1991 - Čas vzestupu

Restaurace byla založena roku 1986 člověkem jménem Alex Solovjov, který pojmenoval tuto restauraci "Russian Bear". Restaurace nejvíce prosperovala v roce 1991, protože v tom roce se Alex Solovjov přidal do Ruské organizace jménem Solntsevskaya Bratva. Na začátku vstupu do organizace sdělil tamnému Pakhanovi, že vlastní restauraci jménem Russian Bear. V této restauraci byla vyjímka a to, že pod restaurací byl ukrytý prostor na hazard, kde se scházeli tamní šéfové mafiánských rodin, kde probírali kšefty a u toho popíjeli whiskey a užívali výborných jídel místního kuchaře.


Rok 1995 - Pád Ruské říše

Úpadek nastal 27. Října roku 1995 kdy do restaurace vnikly policejní jednotky a restauraci uzavřely za nelegální hazard. Po několika letech Alex Solovjov zažádal o znovuotevření restaurace "Russian Bear" a zkusit rozjet v legálním směru, po 2 letém čekání restauraci znovu otevřel a zaplatil nejlepší kuchaře ve městě, aby šli pracovat pod jeho podnik. Sice částku, kterou zaplatil přesahovala přes $90,000, ale vyplatilo se to, protože začala restaurace opět prosperovat


Rok 2000 - Vrchol

Od roku 2000 restaurace jenom prosperovala a stala se jednou z nejslavnějších restaurací v Rusku. Po nějaké době se Alex Solovjov rozhodl rozšířit svojí restauraci i do USA, přesněji do Chicaga, kde poslal svého syna Pyotra a kuchaře, ale sám by to tam nezvládal, proto pověřil otec Pyotra, aby zkusil přibrat nějaké dobré kuchaře a rozjel tak jeho podnik. Pyotr zde potkal ženu jménem Ashley, kterou zaměstnal, jako kuchařku. Ashley byla začátečnická kuchařka, ale zalíbila se mu, tak jí dal šanci. Stačilo pár otevření a všiml si, jak hosti jsou spokojeni s vařením kuchařky Ashley. Vždy měla svoje přísady, jak jídlo správně "okořenit" a proto restaurace vynášela. Po několika letech se Pyotr s Ashley vzali a odlétají spolu do města Los Santos a přenechávají restauraci manažérovi Dimitrijovi Peter.


Rok 2020 - Ze Chicaga do Los Santos

Po několika letém žití ve městě Los Santos jim něco chybělo, chyběla jim restaurace, kam tak rádi chodili a užívali si čas spolu. Tak tedy Pyotr a Ashley shromažďují peníze na otevření vlastní restaurace, která byla věnována Alexem Solovjov, pro Pyotrovu rodinu pod jménem "Russian Bear".´Restauraci mají v plánu zase rozjet, jako dřív. Ve městě Los Santos je potřeba rozšířit i jiné kultury a to třeba ruskou kulturu.


SÍDLO RESTAURACE 

MENU

HIERARCHIE

Majitel - Pyotr Solovjov(Z1rk)

Manažér - Domluví se IC a nabere IC

Kuchař - Domluví se IC a nabere IC

Číšník - Domluví se IC a nabere IC

Ochranka - Domluví se IC a nabere IC


OOC POŽADAVKY

Přidělat zámky na dveře

Přidat garáže do uličky u restaurace

Udělat joby podle hierarchie

Sklad a bossmenu někam do restaurace, nejlépe do tý kanceláře nahoře

Pokud by se někdo hodně nudil z DEV teamu, tak udělat itemy xd

Přidat interiér - https://cs.gta5-mods.com/maps/restaurant

Udělali nám to i jinde na serveru, tak změnit vlajku místo kanadský na ruskou


STORY TIME

Vím, že toho jako Bratva máme už dost, ale je zde jen jedna restaurace a to Italská(dobré rozvedení italské kultury) a nebylo by na škodu, kdyby se otevřela i ruská restaurace a lidi by poznali a ochutili ruské jídla a ruskou kulturu. Vím, že máme dost podniků, ale ve městě chybí i aktivní restaurace a chceme tím poskytnout i práci ostatním lidem, které by to bavilo rpit, navíc poslední dny jsem viděl i pár lidí, co píšou na tweet, že by zašli někam do restaurace, ale otevřenou jinou restauraci jsem v poslední době neviděl a možná tam to klasický RP chybí, je tu hodně podniků, jako kavárna atd, ale kdyby někdo chtěl zarpit nějakou hezkou večeri v restauraci, tak nemá kde, navíc budeme dělat 90% ruských jídel, tudiž nedojde k zbytečným konfliktům, že vaříme italský jídla, či jídla ostatních podniků. Kdyby to se mnou chtěl ještě někdo z A-T prodiskutovat, jak bychom to vedli a tak dále, tak stačí napsat PM.

Komentáře

  • Zdravím,

    Nápad na tuto restauraci se nám líbí. Nicméně je ještě potřeba interiér otestovat a případně upravit. Proto prozatím žádost pozastavíme a v budoucnu vás budeme kontaktovat pro dořešení detailů. Děkuji za pochopení


    S pozdravem, 

    Dzardajs - Staff tým SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.