Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Los Santos Golf Club

MikolasMikolas Člen
upraveno 14. únor 2020 v Archiv

Los Santos Golf Club / Los Santos Country Club nebo také Richman

Los Santos Golf Club je místo, kde se bohatí muži mohou alespoň na chvíli zbavit svých manželek. Ženy v roce 1920 sice možná získaly devatenáctým dodatkem právo volit, v Richmanu však stále nejsou vítány. Proto je Richman skvělým místem pro obchodní schůzky a jednání, relax i odpočinek.


O sportovišti

Los Santos Golf Club založený v roce 1992 disponuje hřištěm o 9 jamkách na celkových parů a 3464 yardů. K dispozici jsou zde k zapůjčení běžné golfové vozíky a samozřejmě také bagy s holemi. Každá z devíti jamek má u odpaliště mapku i doporučený počet parů. Každý držitel členské karty (+1 spoluhráč) si může přijít zahrát a to kdykoliv mezi 6:00 a 18:00, stačí zaslat zprávu o rezervaci. Poté již probíhá pravidelná údržba areálu. Nad areálem klubu je vyhlášena bezletová zóna, vyjma přistání helikoptér u hlavní budovy, z důvodu nerušeného hraní a především bezpečnosti. Parkování u hlavní budovy je zcela zdarma a nošení zbraní v areálu sportoviště není dovoleno. Vstup se psy není dovolen. Je možnost také navštěvování kurzů golfu.

Členství v Los Santos Golf Club

Členství v Los Santos Golf Clubu je čestné a nepřenosné. To znamená, že členství může muž získat na základě návrhu některého z již čestných členů klubu, který bude mít určité množství podpisů ostatních členů. Je také možné také požádat o členství samonávrhem podaným na vedení klubu. Takový návrh poté vedení klubu předloží ostatním členům, kteří jej mohou nebo nemusí podepsat a pokud návrh získá většinu podpisu, bude odsouhlasen a členství bude uděleno. Za členství v klubu se samozřejmě platí členský poplatek, který však slouží k financování a údržbě hřiště a pořádání událostí.

Dress code

Polokošile nebo triko s límečkem a alespoň krátkým rukávem, zastrčené do kalhot

Delší bavlněné šortky alespoň ke kolenům anebo dlouhé kalhoty

Dlouhé nebo krátké podkolenky, případně kotníkové sportovní ponožky

Golfové boty

Je doporučena pokrývka hlavy

Rukavice jsou doporučeny

Vyhněte se příliš výrazným barvám

Jakékoliv masky nejsou dovoleny

Dopad na RP

Nejen v návaznosti na události předchozích dní, bych chtěl vytvořit místo, které je naprosto neutrálním územím pro všechny frakce. Místo, kde se budou moci v klidu řešit obchodní ale i soukromé záležitosti u partie golfu, kde s sebou nikdo nebude nosit zbraně a jakékoliv násilí nebo vyřizování účtů v prostorách klubu bude přísně trestáno. Čestné členství v klubu tak bude prestižní výsadou. Dále bych velmi rád aktivně zapojil hráče s povoláním zahradníka, které bych chtěl najímat a platit za údržbu, sekání a čištění hracích ploch, stromů, keřů a podobně. Jejich práce by tak už nespočívala jen ve farmaření napříč městem. Za hlavní budovou pak chceme pořádat různé oslavy, slavnosti, schůzky a párty. V areálu klubu je dostatek prostoru, takže si můžete být jistí, že neposlouchají žádné uši navíc. Klub bude mít jasná pravidla a tresty, se kterými musí každý člen souhlasit a dodržovat je. (z interních důvodů více upřesním případně do PM)

Členové

Na počátku bych chtěl jako členy přizvat vedoucí postavy ze všech frakcí a seznámil je s účelem klubu. Dále by se už seznam členů vyvíjel podle souhlasů členů. V případě nových frakcí bychom ve vedení vytvořili návrh, zda do klubu přijmout či nikoliv.

Ředitel a zakladatel klubu, rezervace: Hector Angel Rivera|telefon: 881-4570 (Discord: Mikolas#9756)

Vozidla

Caddy - běžný golfový vozík pro přesouvání v prostorách sportoviště.

Mower - klasický traktůrek na sekání je naprostou nezbytností.

Členská karta


Komentáře

  • Zdravím,

    Nápad se nám líbí. Každopádně máme s tímto pozemkem jiné plány do budoucna a není na prodej. Děkuji za pochopení


    S pozdravem, 

    Dzardajs - Staff tým SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.