Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Atomic

GenusGenus Člen
upraveno 17. březen 2020 v Archiv

"La vida es lucha"

HISTORIE

Vše začalo ve městě Granada na okraji vesnice Guadix. Zde zvaný Pablo El Horacio Camino založil malou autodílnu se svými třemi bratranci. Všichni od malička milovali auta a jejich sen byl založit si autodílnu. To se jim také v pozdějších letech povedlo a splnili si svůj sen. Po nějaké době se nim dařilo a rozhodli se, že se přestěhují do Los Santos a zde povedou svojí autodílnu nadále. Autodílnu podle koupeného prostoru staré dílny pojmenovali Atomic. Dílna postupem času získala spoustu spokojených zákazníků, kteří jim dávali dobré recenze a díky nim se dílna rozrůstala více. Bratranci mohli svoji dílnu vylepšovat a zároveň mohli kupovat lepší díly pro svojí práci. Bohužel, každé světlé dny jednou končí a dílna časem zkrachovala. Dílnu po zkrachování vyhrál na aukci Diego Hermandez a vede dílnu dodnes se svým bratrancem Diegem Consecou.

AKTIVITY

Hlavní

Tuning, oprava a lakování všech motorových vozidel. Naše dílna se zabývá chip tuningem, který provádí specializovaný personál. Naší součástí je i venkovní automyčka.


Vedlejší

Pořádání nočních tuningových srazů s drag races. Rozšiřování lowriderů po celé části města. Speciální polepy pro určité značky aut. Výjezdové opravy za malé ceny. Převoz vozidel s těžkým poškozením či odvážení vozidel po bouračkách na šrotiště.

ZAMĚSTNANCI

 • Diego Hermandez (Genus#0872)
 • Diego Conseca (FireFlyy.#4430)
 • Roberto Sanchez
 • Marco Martinéz
 • Felipe Fabian

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Jestli by bylo možné, byli bychom rádi, kdyby byla odstraněna nebo posunuta odtahovka na jiné místo. Jestliže by to bylo možné, tak přidat bránu na vjezd, která se bude moct zatknout.

Jestliže to možné nebude, tak přidat zámky na všechny vrata na budově dílny.

VOZIDLA

Vapid Sadler

Klasický pickup na výjezdy, veškeré nářadí je dané na korbě.

Dodatek: Odstranění odtahových vozidel z firmy, nebude se zabývat odtahem.

Komentáře

 • za mě je to hezky zpracované. Proto tento příspěvek hodnotím 10/10.

 • NALEZENÝ INTERIER BYCH RÁD DODAL AŽ DO TICKETU NEBO PM NĚKOMU Z ADMINŮ !

 • Zdravím,


  Po poradě SWRP týmu bylo rozhodnuto, že žádost bude zamítnuta. Servisů je již tu dost a nemáme v plánu přidávat další. Děkuji za pochopení


  S pozdravem, 

  Dzardajs - Staff tým SWRP

Tato diskuze je zavřená.