Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Jaina Proudmoore

ElizabethElizabeth Člen
upraveno 14. duben 2020 v Životopisy

Jméno: Jaina

Příjmení: Proudmore

Narozena: 20.10.1992

Bydliště: New York

Jazyky: Angličtina, Latina, Španělština a Italština

Zájmy: Jóga, knihy (nyní alkohol, tráva)


Elena byla úspěšná psycholožka a Dereck zase výborný chirurg a když se rozhodli, že se jim narodí holčička, také se tak stalo. A tak přišla na svět malá Jaina. Už od mala její rodiče na ni kladli velké požadavky, které musela plnit, protože chtěli aby byla jednou stejně úspěšná jako oni, ne-li úspěšnější. A ona nechtěla své rodiče zklamat, protože to byl jediný důvod proč taky přišla na svět, jak ji říkávali. A taky jak je nádherná, chytrá a šikovná, že se jim vážně povedla. Opakovali jí to tak často až toho začala využívat.


I přes to, jak moc se soustředila na školu, si našla kamarády, to ale nemělo moc dlouhé trvání. Jakmile zjistili, že je to šprtka, stala se předmětem šikany. V tu chvíli se ukázala její výchova. Pochopila, že jen žárlí na její úžasnost, proto se rozhodla, že musí pracovat ještě usilovněji, aby mohla zářit a k tomu nikoho jiného nepotřebuje. Jen sebe. A pokud ji někdo chtěl stát v cestě stačilo si zahrát na neviňátko, trochu zamrkat svýma dlouhýma řasama a hned bylo po jejím.


Po vystudování medicínské školy přišla další rána.  Hádala s rodiči, kdy ona si chtěla dělat atestaci na gynekologa, ale její rodiče chtěli, aby spíš dělala něco co víc vynáší a pak se dopracovala až na ředitelku nemocnice. Jenže se to nevyřešilo, protože nikdo nechtěl ustoupit a oni museli na druhý den na seminář do Evropy. Jenže letadlo havarovalo a její rodiče zemřeli. Neuronila ani jednu slzu, jen začala víc a víc pracovat, až jí to přerostlo přes hlavu a udělala chybu, která stála jednoho člověka život. Šla kvůli tomu k soudu, který ji shledal vinnou z nedbalosti, ale díky dobrému právníkovi přišla “jen” o lékařskou licenci a téměř všechno rodinné mění. Rok pracovala tak různě aby se uživila, než se rozhodla přestěhovat do Los Santos.LOS SANTOS


Nové město, nový život. Nebo to si aspoň myslela, jenže to by nesměla potkat pana Hooka, šéfa nemocnice. Jaina byla tak zoufalá, že chtěla skočit, ale díky několika lidem nakonec to neudělala a pan Hook šel sedět. Jenže to ji nestačilo, chtěla si na něj počkat u věznice a až by vyšel ven unést ho a tu svini umučit k smrti za to, že ji zkřížil cestu. Nakonec to ale neudělala. Jenže co dál? Jaina byla tak znechucená tímto městem, že odletěla a slíbila si, že už se tam nikdy neukáže. Jenže člověk míní, bůh mění. A ona se znovu ukázala ve městě. Jaký bude dál její život? No kdo ví.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.