Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Jones Bones

Jméno: Jones

Přijmení: Bones

Datum narození: 7.1.1990

Bydliště: New York

Jazyky: Angličtina

Zájmy: Drogy, alkohol, bitky


Jones Bones je milovník bojových umění s temnou minulostí. Už od útlého věku ho doprovázeli pouliční bitky, ale vzhledem k jeho výšce a maskularitě to měl lehčí. Pochází z hoodu, ale jeho chování tomu příliš nenapovídá. Ne vždy byly bitky povedené a někdy dostal pořádně přes hubu a jako léčení považoval flašku alkoholu, pár gramů trávy nebo nějakou tu čáru. Bere to jako svou temnou stránku, kterou se snaží schovávat. Pokud to jde, je pořád v posilovně či práci. Nerad je mimo svůj režim, protože právě v těchto chvilkách má chuť začít zase pít.


Jones krom bitek, alkoholu a drogám miluje také zbraně. Vzhledem k jeho minulosti a zálibám, se mu nejvíce líbí práce policisty či bodyguarda. Vzhledem k jeho trestní minulosti a zápisům nemůže být policista a proto má určitou zlost vůči nim. Jakousi závist, pökaždé když je vidí, zkazí mu náladu a nerad si s nima povídá. Ochranku dělal už nějakou dobu a ta práce se mu líbí. Avšak nezalekne se i nějaké větší akce, kde by si mohl vydělat více peněz.


Kromě Jonesovo špatných stránek má i nějaké dobré. Rád se občas podívá na auto zespoda a trošku ho poupraví. Nějaký auta sbírá, ale na motorky už příliš není. Jones taky rád pomáhá komunitě a lidem kolem. Je to vskutku hodný člověk, dokud nezačne fetovat či pít.


Los Santos

Do Los Santos se chce přestěhovat, aby se zbavil lidí kolem sebe, kteří na něj mají nyní jenom špatný vliv. Doufá, že ve městě najde nové pracovní příležitosti a bude moci pomoci i komunitě.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.