Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Los Santos Gym (pokus 2.)

lacomaisterlacomaister Člen
upraveno 1. květen 2020 v Archiv

Los Santos Gym je nová tělocvična, která je vybavena klasickými stroji na cvičení a různé cviky. Los Santos Gym se nachází v South Los Santos. Los Santos Gym se soustředí také na BOX máme v gymu boxovací ring kde se furt boxuje. Gym si odchovává boxery a snaží se, aby z nich byli hvězdy. Gym by měl být otevřený denně, jelikož chce být konkurence pro místní gym Gold's Gym. Los Santos má několik zaměstnanců, který jsou připravený dělat tuhle práci.


Místo kde se nachází gym:


Fotky posilovny:

Pracovní pozice:

Majitel

Pracovník

Brigádník


Co by jsme požadovali:

-Přidat MLO interiér z FiveM forka

-Přidat možnost nakupovat věci jako steroidy,shakes,pernamentku a takové věci

-Dát před fitko možnost půjčování kol

-Další věci bych kdyžtak dodal do ticketu.


Proč žádám o tuhle frakci po druhé?

-Takže žádám o tuhle frakci po druhé, jelikož se momentálně zvýšili o hodně sloty a momentální gym se nedá doopravdy vydržet. Jsou tam někdy bugy/lagy, protože se tam nachází většinou největší počet lidí na serveru. Také, když je momentálně více gangu na serveru tak se z momentálního gymu stává takové místo kde se doopravdy stále mlátí a podobně a chtěl bych to trošku změnit. U tohohle gymu bych byl já rád nejraději, kdyby sem chodila spíše černá komunita, protože v momentálním gymu se dějí stále bitky takže bych to chtěl určitě zmírnit a myslím si, že když by se tento gym schválil tak by se to mohlo zmírnit.

-Děkuji za přečtení s pozdravem lacomajsner.

Komentáře

  • Zdravím,

    Po poradě SWRP týmu bylo rozhodnuto, že žádost bude zamítnuta. Jak již bylo zmíněno v předchozí žádosti s tímto interiérem gymu máme už vymyšlené jiné plány a aktuálně jsou rozpracovány úpravy. Nicméně zvažujeme nové prostory pro další gym, který by byl větší a vhodnější pro komunitu kterou jsi zmiňoval. Pokud by vás něco napadlo co by se dalo využít nebo předělat, tak se ozvěte pomocí ticketu. Díky za pochopení


    S pozdravem, 

    Dzardajs - Staff tým SWRP

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.