Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

[ZAMÍTNUTO] Wook Noodle House

HonzaCatsHonzaCats Člen
upraveno 1. květen 2020 v Archiv

1) Název frakce: Wook Noodle House

2) Majitelé: Tenkashi Lee, Siyo Miyu

Zaměstnanci: Tenkashi Lee - BounceFlexx#5672 Siyo Miyu - honzýk#3037 Máme nějaké zájemce, ale ještě to nevíme na 100%

3) Proč by měla být tato frakce přidána: Myslíme si že je dobrý nápad mít zde nějakou cizokrajní restauraci. Jakožto Japonci známe naší tradiční recepturu a kuchyni. Jsme zde často a můžeme mít často otevřeno

4) Dopad frakce na RP: Frakce by umožňovala více možností kam zajít ve volném času IC, na pokec nebo jídlo. Byli by přidány nové itemy (viz. Jídelní menu). Byla by to dosud jediná japonská restaurace s rozvozem jídla až k zákazníkům do ruky. Dále by bylo na serveru, více pracovních míst na serveru, + na serveru jsme viděli dost Japonců/Asiatů/Vietnamců, kteří by mohli mít zájem pracovat v této restauraci.

5) Historie: Naše Los Santos restaurace byla založena již v roce 1992 když v této čtvrti a celkově v tomto městě žádná restaurace na tento styl nebyla. Ujal se jí pán jménem Shang Lee který všechnu tuto parádu začal. Po pátrání v matrice se zjistil že Shang Lee byl japonský multimilionář který střídal ženy na každou noc. Tím pádem s zjistilo že předešlí majitelé jsou vzdálení příbuzní. Tato restaurace hned ze začátku dostala velké množství spokojených zákazníků nejen díky tradiční receptuře ale také díky velmi milé a laskavé obsluhy. Pan Lee se ve městě ihned pohyboval bezpečněji neboť ho každý rád přivítal s otevřenou náruči. Po nějaké době co pan Lee restauraci vlastnil si našel svojí drahou polovičku. Avšak nevěděl co má za sebou. Jeho žena Naomi Nhung byla hledaná japonskou mafií Yakuza. Která po ní šla až do států. Jednoho dne kdy paní Nhung měla své narozeniny které oslavovala společně s manželem narozeniny v restauraci, přišel tam jeden ze členů mafie a paní Naomi zastřelil. Vražedná zbraň zůstala na místě činu a od té doby je vyvěšena společně s fotkou na zdi restaurace.

6) Co chceme do frakce: Jelikož budeme rozvážet jídlo po domech, žádáme o přidání dodávky do frakce, aby si zaměstnanci mohli vzít vozidlo, a odvést co v nejrychlejším čase jídlo až k zákazníkovi do ruky. Dále žádáme o přidání interiéru, který jsme vybrali. Poté bychom také chtěli funkční zámky.

7) Mod interieru:https://cs.gta5-mods.com/maps/wook-noodle-house-korean-restaurant-interior

8) Foto:

-Menu:


-Interiér restaurace:


-Lokace:


-Restaurace z venku:


-Garáž:


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.