Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Kazuki Manzo Curriculum vitæ

Trhac9Trhac9 Člen
upraveno 5. květen 2020 v Životopisy

Curriculum vitæ

Jméno: Kazuki

Příjmení: Manzo

Datum narození: 24.12.1995

Místo narození: Tokio, Japonsko|Sanno Hospital.

Vzdělání:

  • Základní škola- Central Park East 1 Elem School
  • Střední škola- Central park East High School
  • Vysoká škola- NYPD Police Academy

Narození-

Kazuki se zřejmě narodil do chudé rodiny, jelikož hned po narození byl Kazuki dán do babyboxu. Jako novorozenec se vyvíjel v místním dětském domově. Kde mu to v celku prospívalo. Rád se učil a rád pomáhal ostatním dětem když byli v nesnází. Už od začátku Kazuki byl jiný než ostatní děti byli mu teprve 4 roky a už uvažoval jako kdyby mu bylo 7. V domově děti a mládeže zůstal až do jeho 5 let.

Jeho šťastný den-

Dne 24.11 2001 byl Kazukiho šťastný den, jelikož do Tokia přijela New Yorská rodina, která si zde chtěla adoptovat malého Japonce. Když rodina přišla do dětského domova okamžitě si všimla malého Kazuki. Rodina Smithů si tedy Kazukiho adoptovala a společně se vrátili do New Yorku.

Nová část života-

Kazuki byl tedy syn Johna Smitha a Amy Smithové, ale své příjmení si ponechal. Kazuki se musel učit nový jazyk a také nové dějiny svého státu. Ze začátku mu to dělalo problém a chvílemi se chtěl vrátit zpět do Japonska, ale byl rád, že konečně někam patří. cítil se důležitý a že na tom to světě má význam. Jelikož to byl šikovný a chytrý chlapec tak se do toho učení poté dostal. Kazuki byl pylný hodný spolehlivý a miloval svou rodinu jako nikoho předtím, prostě v tom to životě byl spokojený.

Škola-

Při nástupu do školy se jeho rodiče obávali že ho děti nepřímou mezi kamarády a že bude šikanován, ale tak to nebylo. Kazuki byl vtipný a hodný na své spolužáky, kteří si ho oblíbili. Učení mu šlo lehce kamarádů měl hodně a známky byli také hezké. Po úspěšném vystudovaní základní školy se rozhodl jít dál a už přemýšlel co by chtěl v jeho životě dělat. Hodně se o tom bavil s třídní a s rodiči, jelikož mu učení šlo lehce tak mu všichni říkali "Jdi na medicínu nebo na nějakého vědce" ale Kazuki rád pomáhal rád byl v něčem užitečný a nápomocný a tak si řekl "budu POLICISTA".

Akademie-

Po úspěšném dokončení střední školy se tedy vydal na policejní akademii. Fyzické testy zvládal, jelikož byl sportovní typ, zákony se také rychle naučil a práce v terénu mu šla. Všichni si ho chválili na Akademii jak učitelé tak spolužáci. Byl spravedlivý a hodný k ostatním v podstatě jako celé jeho dětství.

Práce-

Po vystudování už mu nic jiného nezbývalo než jít do práce a své vědomosti si vyzkoušet na ostro. Dostal svůj district a tam také každé ráno patroloval. Každé rychlé auto zastavil a každou protiprávní činnost zamezil. Kazuki byl šťastný, ale něco mu scházelo, v dětství bratr a v práci kolega. A tak šel za ředitelem svého districtu a poprosil, jestli by nemohl dostat kolegu a tak se stalo. Hned si padli do oka byli stejní, ale i tak oba odlišní. Rádi spolu patrolovali a chytali zločince. Kazuki měl všechno co chtěl skvělou práci, milující rodinu a nejlepšího kamaráda. Dalo by se říct, že Kazuki byl ten nejšťastnější člověk na světě.

Ztráta kamaráda-

Ale jak to všude bývá každého štěstí je někde konce. Jednoho dne jel Kazuki a jeho parťák na vykrádačku, byl to den jako každý jiný dostali hlášení zanechali všeho co dělali a jeli. Když dorazili už se střílelo a zločinci měli rukojmího, Kazuki počkal dokud nepřijede vyjednávač. Požadovali auto a volnou cestu, to jim bylo poskytnuto, ale když nastupovali jeden kolega vystřelil, v tom zločinec vytáhl brokovnici a mířil na Kazukiho najednou padl výstřel Kazuki padl k zemi ale nebyl to on, který byl od krve ale jeho nejlepší parťák, který Kazukiho zachránil. Zločinci ujeli a Kazuki ležel a na něm jeho nejlepší mrtvý parťák. Najedou si uvědomil, že už se mu nedaří, že už není šťastný jako dřív, ano má rodinu, ale už nemá parťáka. Kazukimu dali volno na měsíc aby si odpočinul, ale Kazuki po měsíci nebyl schopen nastoupit zpět. Ne proto, že by to zapomněl to ne, on byl dobrý polda, ale vždy když viděl policejní auto, nebo nějakého policistu, vždy si vzpomněl na svého parťáka.

Nový život-

A tak Kazuki dal výpověď na svém districtu a rozhodl se začít nový život ve městě Los Santos..........
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.