Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Grove Street Families (SCHVÁLENO)

OverchefOverchef Člen
upraveno 22. prosinec 2018 v Archiv nelegálních frakcí

Grove Street Families

[Popis]

Grove Street Families je afroamerický pouliční gang a jeden z nejstarších street gangů v Los Santos, San Andreas. Jsou také rodným gangem protagonisty Carl Johnson. Jsou to zapřísáhlí nepřítelé Ballasů, intenzivní a neustálé rivalství v rámci Ballas-Grove Street War. Rodiny také udržují soupeření se dvěma mexickými gangy v Los Santos - Los Santos Vagos a Varrios Los Aztecas. Jejich soupeření s Varrios Los Aztecasem není tak intenzivní jako Ballas a Vagos. Oba gangy však budou i nadále běžně bojovat.

Většina jejich území se nachází v chudších / rozbitých čtvrtích na vzdáleném východě města, ačkoli mají také malé území jinde - včetně bohaté oblasti chrámu a oblíbené turistické destinace Santa Maria Beach. Jsou snadno identifikovatelné podle jejich zelené barvy.

GSF jsou líčeny jako čestnější než jejich soupeřící gangy. Pochází z pozadí starších tradic, jsou proti tvrdým drogám, které se prodávají na jejich trávníku, na rozdíl od Ballas a Vagos. Boss a celý jeho gang se odmítají přizpůsobit změnám v podsvětí v Los Santos. Jsou však dobře známy za spáchání četných dalších zločinů a násilných činů, včetně nelegálního vlastnění zbraní / obchodování se zbraněmi, boje gangů, války proti gangům, vraždění, loupeže, krádeže vloupáním, vražda související s gangy, vandalství a násilí na ulici.

[Historie gangu]
Rodiny Grove Street vznikly v Gantonu (zpočátku na Grove Street) a rozšiřovaly se do zbytku Gantonu a dalších čtvrtí. Historie před tímto časovým obdobím (koncem 80. let) není známa a mnohé z toho, co se stalo s rodinami v pozdních 80. letech, je také neznámé. Nicméně je známo, že rodiny jsou jedním z nejstarších gangů v Los Santos - to možná znamená, že jsou starší než Ballas (který se utvořil v 70. letech) - dává možnost, že se rodiny vyvíjely od šedesátých let nebo dokonce možná dříve.

Rodiny mají také historii tradiční, intenzivní a krvavé rivality s Ballasy. Konkrétně, když byla zahájena válka v gangu, není známo, ale rivalita mezi dvěma gangy byla v plném proudu již v roce 1987. Začátek a důvod jejich soupeření s mexickými gangy Los Santos je neznámý, ačkoli jejich rivalita s Vagosem má s největší pravděpodobností rozvinuté díky jejich expanzi a růstu kolem jejich území spolu s jejich těžkým vlivem crack-kokainu. Přestože byly rozděleny do různých souborů, rodiny byly mnohem více sjednoceny před počátkem 90. let.

Rodiny před rokem 1992 ovládaly také jižní část východního Los Santos a Idlewood (i když před rokem 1987 ztratily Idlewood, protože během mise Čištění Hood Carl se zdá, že je to Ballas rašelina). Pravděpodobně také ovládly Willowfield kvůli Emmetově přítomnosti tam; konkrétně Sevilla Boulevard Families.

[Nejčasteji poučívané slangové výrazy]
-"Jou mén" = slangové vyjádření pocitů, oslovení, možno použít jako vsuvku
- "My Nigga" = oslovování mezi členy Afro-amerického původu, možno použít jako vyjádření pocitů
- Hood = Sousedství GroveStreet
- Homie/Ma Mén = Oslovení a nebo označení blízkého a důvěryhodného člověka
- Busta = možné použití s dodatkem "Mothafuka" je označení pro nečestného a nedůvěryhodného člověka nebo zrádce.
-OG = Vysoce postavený, vlivný a dobře respektovaný člen. Ten, který zvládl spoustu práce

[Vozidla]

BMX

Tornado convertible

Manana

Buccaneer

[zbraně]
Switch blade #Motýlek

Baseball Bat

Pistol

AP - pistol

Uzi

Upilovaná brokovnice

Místo kde GSF žijí a je možné je zde najít

členové GSF
Overchef - Gang - Boss
Hatamašmatra - OG (Original Gangster)
Další členové ústně potvrzení - dodám pokud bude tato frakce posunuta do fáze schváleno/V jednání

Hodnosti
Gang - Boss (Vůdce)
Gang - OG (Original Gangsters)
Gang - NG (New Gangster) Nováčci

Vykrádačky, ozbrojené loupeže, únosy
Obchod se zbraněmi
Obchod s lehkými drogami
Únosy

Majetek
50.000 Dollarů

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.