Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Santiago Pique

JellyJelly Unconfirmed, Člen

Jméno a Přijmení: Santiago Pique


Datum a místo narození: 17.08.1991 (Barcelona, Španělsko)


Vzdělání:

Střední škola: Granés Barxillerat Vysoká škola: Universitat de Barcelona


Santiago se narodil do rodiny španělského realitního makléře a portugalské doktorky. Už od mala jeho rodiče chtěli aby z něho byl právník, ale na to nikdy Santiago nedbal, protože měl sen se dostat do španělských G.E.O ( Grupo Especial de Operaciones) čehož taky nakonec dosáhl.


Ve škole byly jeho výsledky silně nadstandartní a zařadil se mezi nejchytřejší studenty na škole. Odmaturoval s vyznamenáním a zapsal se na Univerzitu v Barceloně kde vystudoval a hned po promocích se přihlásil k policii, kde začala jeho dlouhá a tvrdá cesta za jeho snem


Po měsících tvrdého výcviku a odhodlání se Santiago konečně připojil do aktivní služby španělského státu. Po letech aktivní služby se rozhodl odcestovat za novou zkušeností mezi specialními jednotkami státu San Andreas. Už když ho při přiletu okradli o jeho zavazadlo věděl, že v tomto městě bude muset vykonat hodně práce, aby vždy dosáhl svého. Na první pohled všem v Los Santos přišel Santiago jako ten "protivný soused" , který všechno hrotí a sleduje každý detail.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.