Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

The Johnson Family (ZAMITNUTO)

itsZ1RKitsZ1RK Člen
upraveno 17. září 2018 v Archiv nelegálních frakcí

Johnsnová rodina je poměrně nová Americká organizovaná rodina.
Charles "Hoxton" Johnson a Carl "Wolf" Johnson se narodil ve státech, ale oba jeho rodiče jsou plné krve Sicilané. Jeho rodiče se vždycky snažili učit mladého Charlese a Carla, aby se řídil zákonem a aby spravedlnost řešila problémy. Pracovalo to na krátkou dobu, i když malý kluci stále viděli nespravedlnosti ve světě, jít bez trestu. Přestože nadměrný trestný čin přetrvával po celém světě, Oba kluci měli úspěšný školní život. Jednoho dne byli na večírku. Oba si to užívali a oslavovali své 18-náctini. Při odchodě z baru ale střetli "náhodného" kolemjdoucího. Venku bylo temno a mlha, chlapci nemohli vidět více než 10 yardů před nimi. Ulice svítily mlhavou mlhou, která se usadila těsně nad zemí, takže bylo těžké najít cestu domů. Nakonec se vrátili k místu, kde si objednali taxík, Když se někdo oblečený do černého kabátu otočil, a střelil Carlose do zad usmál se, a řekl: "Váš otec měl zaplatit dluh zpět na čas . "
Než by mohli volat o pomoc, BAM. Muž zastřelil Carlose J. přes záda a kulka se mu vytrhla jeho tělem a vytáhla z jeho hrudi. Na Charlese obličej se rozetřila krev, zatímco jeho ústa byla široce otevřená v šoku. Muž zatlačil Carlosove bezvládné tělo dopředu a stáhnul ho zpátky do temné uličky, odkud se z něj objevil. Carles klesl rovně dolů a hlasitě vykřikl a sténal sténáním krve na chodníku. "NOOOO!" Vykřikl Charles, když se ponáhl k Carlosové straně, přetáhl ho a vyvíjel tlak na střelnou ránu. Charles z ničeho nic zakřičel: "Carlosi, zůstaň se mnou, nezemřeš u svého bratra budeš v pořádku, byl si tady vždy když sem potřeboval pomoct." "Zavři oči. , a dýchej! !
Po 25 hodinách v komátu v nemocnici ve městě California, Carlos J. Johnson podlehl těžkému zranění a umřel.
Charles byl z toho několik týdnu divný, smutný, nevěděl co má dělat až jednoho dne ho napadlo zajít za "RODINOU" Sehnal si tel. kontakt, slušně se obléknul a šel navštívit taměnšjího "DONA".
Domluvil se s ním že jeho lidé, pomstí jeho bratra když přepadne banku kde je aktuální výstava nových diamantů ve městě.
Charles na to kejvnul, kontaktoval Carlosového bratra Carlose St. , Mika Vincenta, Vincenta Franka, tuzemský "DON" je vyzbrojil. Poskytnul jim zbraně které potřebovali, výbavu, auto.
Charles sepsal plán A, plán B a v případě nouze plán C.
Dne 28.2.2004 šli vykrást Banku ve které vystavovali aktuální diamanty v hodnotě více než 2,500,000 $.
Když tady tu "MISSION IMPOSSIBLE" udělali levou zadní měli jít za tuzemským "DONEM" mu odnést podíl - jeho Diamanty. Charles ale zacitíl s jeho kamarádama peníze a tak celou "Donovou" rodinu vyvraždili až do jedného. Převzali velení nad kšeftem s Metanfetaminem i když sami drogy odsuzují tak stále jím voní zisk z této omámné látky.
Od roku 2004 do roku 2010 byla rodina na největším svém bodě skrz import / export drog a falšovaní dokladu a různých jiných věcí ve kterém měli ty nejlepší specialisty, v roce 2012 rodina zanikla a každý se vydal svým vlastním realným životem.
Na začátku roku 2017 se o rodina zase začalo "šuškat" na ulicích, mezi lidmi, mezi politiky, prostě všude kde byste to čekali / nečekali.

Cleaning Service

Někdo Vás doslova "Sere" a potřebujete se ho zbavit, tak aby tělo nenašli coroneři / policisté nebo někdo jiný z jeho rodiny?
Od toho tu jsme MY. Poskytujeme ty nejlepší "Čistící služby" Lidi z naší rodiny ví jak se o tělo postarat při rozkladu, a ostatních činnostech tak aby tělo nikdo nenašel / nespojoval s náma - s Váma.

Falšování / Padělání dokladů - cenných dokumentů

Nemáte řidičák / zbrojní průkaz / cestovní průkaz a ostatní důležité doklady?
Dokážeme sfalšovat věci od Občanských průkazu na jakoukoliv osobu kterou potřebujete až po právnické / letecké licence.

Dovoz, balení , prodej Omamné látky: Metanfetamin

Máte zájem o nějakou látku která Vás uvolní, udělá Vám lepší pocit na duši, v srdci nebo potřebujete něco na "rozehřáti se?"
Od toho tu je naše Rodina která Vám může za skvělé ceny poskytnout nějaké produkty z této látky - Muffiny, jídlo, cokoliv si řeknete naši kuchaři Vám to udělají!

Potřebujete na zakázku ukrást nějaké peníze s přesně daným značením, označením? Není problém Vám něco ukrást - dovézt na všem se domluvíme a hlavně s náma se všichni domluvíme jsme totiž "DIPLOMATI" Do slova a do písmenka.

Vypalování podniků - benzínek, obchodů, mechaniků, klubů, čehokoliv Vás napadne

Naše nadace : "Ohen jako Dar" Vám může poskytnout ochranu za velmi přijatelné ceny pro obě strany jak pro Vás tak pro Nás tak aby jste z toho kápli vy ale i my.

AP PISTOL

SWITCHBLADE

AK-47

Combat PDW

//RANKS\\
"BOSS" Charles Johnson (OASISS)
"UNDERBOSS" Carl Johnson (Z1rk)
"PRAVÁ RUKA" -NESDĚLUJEME-
"LEVÁ RUKA" -NESDĚLUJEME-
"DEALER" -NESDĚLUJEME-
[Nesdělujeme z důvodu výskytu METY]-Pokuď je už vila zabraná což předpokládám že není tak jí můžeme kdykoliv změnit a dát sem jinou*Majetek $150,000

//
Možná se ted AT a samotní lidé ptají proč to sem dávám znova když už nám to jednou zamítli,důvod je jednoduchý..
Možná nemá dost lidí rádo mě nebo Oasisse ale pořád jsme jen lidi a každej si zaslouží další šanci a prokázat svoje RP a můžu říct za celou mojí takzvanou "bandu" jak někteří nazývají že o to MÁME VELKÝ zájem a AT by měl nám dát šanci jak budem RPit a vždy se dá frakce smazat a tímto Vás prosím hlavně AT abyste nám napsali upřímný názor co si o naší frakci myslíte co byste poupravili a co je naopak dobré né jako minule že jste nám tam nasázeli -1 bez žádného důvodu který byste nám aspon řekli/napsali tak Vás prosím zkuste nám dát šanci a uvidíte že toho nebudete litovat...

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.