Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Michael Burrito [CV]

michalpkmichalpk Majitel, Management
upraveno 1. říjen 2018 v Archiv

Curriculum vitae

Michael Burrito


Jméno: Michael Burrito

Datum narození: 13.06.1980

Místo narození: New York

Nejvyšší dosažené vzdělání: Downtown business high school

Aktuální zaměstnání: Investor - Podnikatel

Michael se narodil v New Yorku, v roce 1980. Jeho otec, Jack Tedder se narodil v Mexicu, ale přestěhoval se do New Yorku ve svých 30-ti letech, a začal podnikat. Jeho matka, Camilla Tedder byla také Mexica, a přišla do New Yorku kvůli své kamarádce, která ji nabídla práci v jejím kadeřnictví. Nedlouho na to, co se oba dva nezávisle na sobě přistěhovali, začali pracovat. Jednu no, byl Jack v baru, kam chodil se svými přáteli, a potkal Camillu. Dali se do řeči a padlo pár skleniček. Po nějaké době, kdy žili spolu, dala Camilla výpověď, a začala podnikat se svým přítelem. Nedlouho na to, plánovali svatbu.

Přišel rok 1980, a narodil se Michael Tedder. Několik krásných let žili v New Yorku. Náhle však v roce 1985 získal Jack práci v Texasu. Velmi dobře placenou, a proto začali hledat bydlení. Našli ho poměrně rychle, a tak se v srpnu roku 1985 stěhovali. Rok uplynul, a Michael měl nastoupit do školy. Jeho rodiče jeli na nákup, a nechali jej s Jackovým kamarádem Samem. Asi hodinu na to, co odjeli zazvonil Samovi telefon. “Je tam Michael, ozvalo se”, “Ano, je vedle v pokoji, co potřebujete?” Odpověděl Sam. “Jeho rodiče měli nehodu. Bohužel, ani jeden z nich nepřežil. Je mi to líto". Několik dní, byl Michael úplně jiný, jako vyměněný. Uzavřel se do sebe, a odmítl nastoupit do školy. Bohužel si jednoho dne Michaela odvezli pracovníci domova pro sirotky k nim. Neuběhly ani dva dny, a rozlétly se dveře domu. V nich stál Sam, a řekl, že Michaela takto nenechá. Po asi měsíci soudního řízení, dal stát Samovi do opatrovnictví Michaela, který hned přijal jejich jméno. Stal se z něj, Michael Burrito.

Burritovi žili v Los Santos, kde také Michael dělal základní školu. Základní školou procházel hravě, když náhle přišel rok 1990, a narodil se Adam. Samův syn. Hodně si rozuměli, a Michael se snažil hodně pomáhat, a snažil se zapomenout na tu krutou minulost. V roce 1996 Michael dokončil základní školu, a Adam na ni nastoupil.

Co se střední školy týče, dlouho uvažoval. Rozmýšlel se, a nebyl si jistý do té doby, než na jednu nastoupil. Konkrétně tedy na Downtown business high school, v Los Santos. Střední škola pro něj nebyla problémem, protože přeci jen, obchod měl v krvi. Když dokončil středni školu, zjistil, že jeho rodiče měli sepsanou závěť. Když ji otevřel, zjistil že jeho rodiče mu odkázali $100 000, které měli a byt v Los Santos. Michael se postavil na vlastní nohy, a začal pracovat.

A co vlastně teď dělá? No, odkoupil Taxi službu v Los Santos, která pomalu ale jistě upadala. Investoval do ní bezmála 80 tisíc dolarů. Udělal nové reklamy, najmul nové zaměstnance, a hlavně, postavil onu firmu na nohy. Pár let na to, po té co se firma zotavila, ji prodal. Částku by rád nechal v tajnosti, ale to určitě chápete. Nevěděl do čeho investovat dál, až jednoho dne uviděl krachující společnost LifeInvader. Koupil ji, a právě teď na ní pracuje stejně tak, jako na Taxi službě.

Ptáte se tedy co vlastně dělá? No, investuje, a věří v návrat něčeho, co kdysi bylo chloubou města. Nic víc, nic míň.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.