Důrazně doporučujeme využití předepsané šablony. Na jiná odvolání nebude brán zřetel!
Nemůžete-li vytvořit nové téma v kategorii "Odvolání", je nutné ověřit emailovou adresu!
Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Žádost o UB - Vitman [Schváleno]

VitmanVitman Člen
upraveno 22. listopad 2021 v Archiv

Discord přezdívka: vitman

Discord ID: 3516


Profil služby Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198115723424


Důvod vedoucí k udělení postihu: Cheating


Datum udělení postihu: 11.2.2021

Datum expirace postihu: Permanentní


Obhajoba:

"Zdravím celý A-Team,

dne 11.2.2021 cca ve 20:35 mi byl udělen ban za cheating. 15.2.2021 jsem se dozvěděl, že to bylo za Sniper Rifle a dostal jsem ban i na discord. Začnu od začátku. 11.2.2021 cca v 18:30 jsem se jako každý den připojil na SW. (na SW hraju aktivně již cca 5 měsíců, celou dobu mám stejné GTA, ve hře mám jen MVGA, za tu dobu jsem na SW nahrál něco okolo 300-400h). V 18:30 jsem šel do Air Unitu a cca 2 hodiny létal v Air Unitu ( z Airu mám i report, můžu doložit). V helikoptéře jsem byl celou dobu s hráči StrYLoW, zety a Urbi. Ve 20:30 jsem se rozhodl, že switchnu char a šel jsem na Bloods char Tysona Moora. Cca v polovině cesty na EMS jsem dostal ban, klip níže. Jak jsem již zmiňoval, ban mi byl udělen za Sniper rifle a předtím jsem byl v helikoptéře, která defaultně givuje Sniper Rifle. (je to jediná věc co mě napadá, jinak netuším, co se v daný moment stalo...). Ze SW mám mnoho klipů, všechny můžu doložit. Poslední klipy, které před banem mám, jsou jak jedu na motel a jak tankuju helikoptéru, žádný z klipů nemám problém doložit. Nikdy jsem nebyl v Live staffu, vždy jsem se snažil vše rpit pečlivě a nikdy by mě nenapadlo cheatovat.

Klip banu - https://www.youtube.com/watch?v=PkUVwmgH1Q0&feature=emb_title "Zdravím ještě jednou, nahoře můžete vidět vyjádření o mém banu, které jsem napsal v únoru. V únoru mi byla žádost zamítnuta z důvodu cheatingu. Jak jsem již psal výše, nikdy jsem ve hře neměl nic, co by mě zvýhodňovalo. Dále, na klipu jde jasně vidět, že jsem v daný moment nic nepoužil. Na serveru jsem rpil aktivně každý den cca 5 měsíců, tudíž nevidím důvod, proč bych si givoval sniperku na gang char. Ze SW mám něco málo přes tisíc klipů a na žádném z nich nelze vidět žádné zvýhodnění. Myslím si, že kdybych opravdu cheatoval, tak mě anti-cheat odhalí o mnoho dříve.

Stále si tedy stojím za tím, že se jedná o chybu anti-cheatu z výše vypsaných důvodů. Po dlouhé době bych si rád zarpil a proto vás prosím o překontrolování mé žádosti.

Děkuji moc za vyřešení,

s přáním hezkého dne, Vitman.

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.