Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Brixton - (SCHVÁLENO)

Podo_Podo_ Člen
upraveno 29. leden 2019 v Archiv nelegálních frakcí

Brixton

Brixton je pouliční gang, který byl založen v Londýně a jméno si přebral právě z názvu předměstí v Londýně. Vznikl v 80. letech a jeho rapidní expanze po celém území Spojeného království zapříčinila i vznik stejnojmenných pouličních gangů v USA, zejména v okolí New Yorku a Chicaga. Gang, který se v Londýně a poté i po celém Spojeném království skládal z mladých teenagerů tmavé pleti, je již známý díky násilnostem, hlavně proti policii a sousedícím gangům. Už i v USA se Brixton nebál použít násilí a je jeden z přednějších hráčů tzv. gangových válek, které jsou právě ve městech jako Chicago časté.

Gang je popisován za "nečisté hráče", jelikož si své násilí nevybíjí jen na policii a ostatních ganzích, ale také na neozbrojených civilistech. Kvůli velice striktnímu zákonu ve Spojeném království proti střelným zbraním, se tento gang vyžívá hlavně ve zbraních jako jsou nože, machety a často docházelo i k incidentům s kyselinou, ale v USA se již díky velice otevřenému trhu se zbraněmi nebojí používat nejen střelné zbraně menších ráží, ale i těch větších.

Rádi nosí masky a je to další zvyk, který si gang přebral z Anglie. Vznikl zde pojem "No face, no case", kvůli oddílu místní policie zvaného Trident, který se soustředil na sociální média, kam umělci z Brixtonu často vydávali násilné rapové písničky a bez masek je Trident lehce indentifikoval a poslal za mříže.

Jak již bylo zmíněno, Brixton pochází z předměstí Londýna. Díky jeho aktivitě a stálému navyšování počtu přistěhovalých lidí z afrických a asijských zemí, se tento gang nejdříve rozšiřoval v Londýně, kde v tu dobu docházelo k častým policejním raziím kvůli zvyšujícímu se procentu násilí sečnou zbraní. Tyto časté policejní razie však nezabránili stálému nárůstu nasílí a rozšiřování území gangu, které přetrvává dodnes. Do USA se začal rozšiřovat někdy na přelomu tisíciletí, avšak proč se gang rozšířil do oblastí Chicaga a New Yorku je nejisté a doteď je okolo toho dost otazníků.

Momentálně se nacházíme někdy na začátku roku 2017, kdy se první zmínky o gangu začali rozšiřovat i v Los Santos, ale doteď byl gang menší a neměl tolik členů na to, aby se postavil ostatním gangům ve městě, jako Grove a Ballas. Za posledních pár měsíců se však Brixton začal rozšiřovat podobným tempem jako kolem 90. let v Lodnýně - rapidně. Nejpravděpodobnějším důvodem rychlého rozšíření gangu v Los Santos je smrt mladíka Josiaha "TeeWizz" Tarabiho, který se zapletl do hádky s jedním členem Brixtonu, což vyústilo ve smrt zmíněného TeeWizze. Tento případ nabral v médiích obrátky a o Brixton gangu se začalo mluvit jako o novém potenciálním gangu v Los Santos.

Nůž

Macheta

Glock

AP-Pistole

UZI

BMX

Sanchez

Nagasaki Street Blazer

Picador

Vapid Chino Custom

Moonbeam Custom

  1. Vykrádání obchodů, bytů
  2. Ozbrojená přepadení
  3. Únosy
  4. Obchod s drogami
  5. Kradení vozidel a následný přeprodej

G - Hlavní člen gangu
Lurker - Člen gangu, který má hodně zkušeností a je u všech v gangu znám.
Street Soldier - Člen gangu, který si již získal o něco větší respekt
Youth - Nový člen gangu

G - Kenji
Lurker - Podo
Street Soldier - Kiselina
Youth - DaMartyy

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.