Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Marcus Holloway [Životopis]

daMartyydaMartyy Člen
upraveno 21. leden 2019 v Archiv

Marcus Holloway
Marcus se narodil v Brooklynu, NYC v hezké čtvrti s klidným zázemím, žil normální dětství dokud se pořádně nevžil do komunity jeho základní a střední školy, to totiž začalo peklo.
Začátky kriminality
Marcus se na škole dostal do party která ho vtáhla do světa zločinu, drog, krádeží, přepadení a všeobecně všeho co se týká kriminality v Brooklynu.
Gang "Brixton" který se "proslavil" smrtelnými útoky bodnými předměty (především noži) a dalších kriminálních přestupků tehdy v jeho čtvrti byl na každém rohu. Marcus se již v 15ti letech naučil plně řídit veškerá motorová vozidla, při krádežích tak musel ujíždět policii což ho naučilo řídit lépe jak kterákoli autoškola. Rodiče se o něj moc nestarali, když ho Policie párkrát přivezla domů z místa rozruchu při "Street Fights" tak jim to nevadilo, mávli rukou a šli se starat o svůj život.
Přesunutí do LS
Marcuse pozvali členové kteří se chtěli přesunout do LS za lepšími podmínkami aby letěl s nimi, Marcus neváhal. Zabalil kufr s nezbytnými věcmi, vzal peníze, řekl rodičům že odchází za studiem na kolej a ještě ten den letěli všichni letadlem do LS.


Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.