Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Jordi Chin

IsaacIsaac Člen
upraveno 23. únor 2019 v Archiv

Jméno: Jordi Chin
Datum Narození: 2.7.1987
Místo Narození San Francisco, California,USA

Jordi je asijsko-americký muž s černými, středně dlouhými vlasy. Je 6 "1" (1,85 m) na výšku a má vlasy v podobě kozí bradavky. Má na sobě formální červenou košili s límcem, a na vrch šedý oblek stejně jako oblek zbarvené kalhoty,černé boty a kvůli "práci" nosí kožené rukavice.

       Charakteristika: 

Jordi je charizmatický a inteligentní, dosáhl svého vedoucího postavení jako Fixer nejen prostřednictvím zastrašování nebo strachu, ale prostřednictvím plánování a zdatnosti. Zbraň pro nájem, která vyčistí chyby bohatých klientů za studenou hotovost, Jordi má zřejmě získaný vkus pro klasické umění a jemnost fyzického násilí, jak Jordiho starý přítel John Rees kdysi řekl "S dobrou náladou, úsměvem a fyzickým násilím jde všechno líp,,

      Dovednosto: 

Jordi je opravdu zdatný s mnoha zbraněmí jako například: noži, výbušninami a vysoce výkonnými ostřelovacími puškami. Jako fixer je zkušený v boji beze zbraně.

       Spojení:

Jordi má také rozsáhlou sadu připojení, od nezákonného prodejce automobilů k různým informátorům a obchodníkům se zbraněmi. Dokonce má nějaké spojení uvnitř federálního vězení.
Forenzní odborník: Je vysoce kvalifikovaný v provozování "čisté práce". Vždycky dokáže vyčistit zločinecké scény až do takového bodu, kdy je policie ponechána bez jakýchkoli důkazů.

       Trestný rejstřík: 

Kdysi v rejstříku měl ozbrojenou loupež ale jakoby se někdo Hacknul do databáze a vše smazal "mrk" "mrk"

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.