Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Madrazo Cartel - Dealer

Ve městě LOS SANTOS se nachází člověk který nedávno přicestoval do Los Santos, je známý jako mafián z města Empire Bay, který to v životě nemá lehké, je na něj vydán zatykač, je pohřešovaný a proto si také změnil identitu a přestěhoval se do Los Santos.... jmenuje se Xao Kelly a je připravený si rozject svůj vlastní business v roli dealera i v Los Santos, a rozhodně to nevzdává.

Měl ale to štěstí že jeho pradědeček který velel Madrazo cartelu a také zde vlastnil svůj vlastní ranč který se nachází přímo nad hlavním městem daruje přímo Xao Kellymu. Jedná se o ranč jménem La Fuente Blanca

La Fuente Blanca nabízí : Ranč a různé stáje. Muže se také pochlubit jedním jamkovým golfovým hřištěm, velkým bazénem ve tvaru písmene L a vířivkou.

Aktivity:

Xao Kelly má také své plány které plánuje uskutečnit až se zmocní dědečkového ranče. Má v plánu pracovat sám na sebe a to tak že se stane Dealerem který bude obchodovat se zbraněmi, drogami, auty, či už za nějaké to finanční ohodnocení někoho pro někoho unese. Plánuje se stát nejznámějším dealerem ve městě.

V budoucnu plánuje nabrat někoho k sobě a rozject to ve více lidech, ale zatím si stojí za tím že to zvládne sám jelikož Xao je celkem samostatný člověk.


Zbraně : Micro SMG

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.