Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Car Thief - JOB [Zamítnuto]

XaoXao Člen
upraveno 26. březen 2019 v Archiv nelegálních frakcí

Muž jménem Xao Kelly je nový člen města Los Santos od té doby co na něj byl v jeho rodném městě Empire Bay vydán zatykač. Přistěhoval se nedávno, za učelem se schovat změnit si identitu a začít od znova. Plánuje si rozjet vlastní nelegální business, který by mu mohl vydělat celkem slušné peníze, věří že se mu to podaři.

A kde vlastně Xao Kelly žije a co dělá teď? Momentálně přežívá v karavanu kousek od Sandy Shores a živí se jako Popelář. Dokonce stihl překročit pár přestupků a byl málem zatčen. Xao Kelly si momentálně šetří peníze na Hotel jménem The Gentry Manor. Kde by mohl také rozject svuj nápad na business. A čím se chce vlastně Xao živit?

Xao Kelly plánuje v hotelové garáži obchodovat s vozidly, Nejčastěji se sportovními, Věří že tento krok by pro něho mohl znamenat jistý zisk a respekt ve městě. Obyvatelé by si dávali pozor na své vozidla, které by si zamikali a dávali si na ně pozor. Xao je ale chytrý chlap a dokáže si vytvořit vlastní šperháky a bez problému se dostane i do zamčeného vozidla.

Xao tak nějak na tuto práci není sám, našel si své další 2 parťáky, kteří by mu dělali gorily a pomáhali mu s jeho bussinesem, zatim nejsou uvedení.. Jak vyplívá z Xaova životopisu ... miluje alkohol, lehké ženy a hezká auta o která nemám nouzi. Tato práce by ho 100% naplňovala.

Zbraně které Xao Kelly používá, neby by rád vlastnil v zaměstnání:

: Není jich moc, jelikož Xao je skromný chlap a poctatě na vše si sám vydělá a pořídí. Ale co neodmítne .... to je jeho oblíbená baseballová palka kterou on velice rád používá a má rád když se vyjímá někomu na autě. Nic víc Xao ke své práci nepotřebuje.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.