Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Bred Wilson ( žádost o postavu )

Bred64Bred64 Člen
upraveno 27. březen 2019 v Archiv postav

Jméno na Discordu: Bred64

Jméno nové postavy: Bred Wilson


CV:

Jméno : Bred Wilson

Datum narození : 01.06.1985

Místo narození : Dallas, Texas


Bred se narodil v Dallasu a neprožil zrovna příjemné dětství. Jeho matka zemřela při porodu a otec byl Texasan od rány, večery trávil v hospodách a syna často bil.

Není divu, že byl malý Bred brzy ( v cca 7 letech ) odebrán do sociální péče a zbytek dětství strávil v dětském domově.

V pubertě se u Breda projevila ,, otcova výchova '', mýval časté sklony k násilí. Jeho vychovatelé už nevěděli co s ním, a tak ho přihlásili na bojové sporty, kde se mimo jiné učil ovládat své emoce. Postupem času si uvědomil, že nechce být jako jeho otec a že emoce je třeba mít pod kontrolou. Zapřísahal se, že nikdy nebude jako jeho otec.

Když byl v osmnácti letech ,, propuštěn '' , nevěděl co bude dál. Byl sice chytrý a školu měl vystudovanou s vyznamenáním, ale neviděl se v ničem, co by ho naplňovalo. Toulal se ulicemi a hledal něco, v čem by se našel.

Nakonec, když na diskotéce bránil bezbrannou ženu, dokázal díky svým schopnostem z bojových sportů vyházet z klubu 3 obrovské hromotluky. Místní manager zápasníků mu nabídl práci, stal se z něj profesionální zápasník.

Po několikaleté kariéře, kdy získal několik titulů si při zápase zranil koleno a bohužel musel zápasení nechat.

Už nechce žít v Texasu, kde mu vše připomíná jeho otce, smutný konec jeho - i když povedené - zápasnické kariéry, dětství...

Všechny peníze, které získal zápasením daroval na dětský domov - vždyť i když se jedná o ,, azyl '' pro děti, pomohli mu stát se tím, kým je - obyčejně neobyčejným člověkem.

Rozhodne se nasednout na první autobus a odjet do LS, kde se chystá začít znovu, vydělat peníze a žít spořádaný život. Neví kde v neznámém městě začít, a tak si udělá řidičský průkaz a začne se živit jako taxikář. Práce ho začne nečekaně bavit, pozná spousty lidí a najde si dokonce pár kamarádů, s kterými zažívá spoustu dobrodružství.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.