Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

La Famillia Los Gordo ( ZAMIETNUTE )

KevinKevin Člen
upraveno 14. duben 2019 v Archiv nelegálních frakcí

Historie

La Familia Los Gordo je mexický kartel který má kořeny v malém mexickém městečku Tampico které čítá necelých 200 tisíc obyvatel. Zakladatelem byl mexický boss jménem Itzel Lupita. Ten se začal věnovat pančovanému alkoholu, hlavně více druhů tequily, a dařilo se mu více než dobře asi po roce se jeho kartel rozrostl o stovky členů po celém Mexiku. Jednou se ale něco pokazilo, měl velkou zakázku pro místního drogového bosse jménem Juan Carlos. Várka pro tohoto bosse se ale nepovedla a po konzumaci této tequili on a někteří z jeho rodiny zemřeli na otravu alkoholem. Ti co přežili chtěli odplatu a tak se také stalo, celá jeho rodina byla vyvražděna až na jednoho, jeho syna ten se jmenoval José Lupito. Všichni mu ale přezdívali DOKTOR Lupito. Říkali mu tak protože nepohodlné osoby rád mučil skalpelem a podobnými nástroji. Nalezená těla byla brutálně zohyzděná.

Současná situace

Josému se podařilo uniknout do Ameriky a to do města Los Santos kde se snažil sám opět rozjet obchod s pančovaným alkoholem. Nebylo to vůbec lehké ale snažil se dál. Dopředu ho hnala hlavně myšlenka udržet kartel La Famillia Los Gordos. Jednou v baru kde nabízel svůj produkt se seznámil se Spectrem Mortonem a začali spolupracovat. Ve dvou se to mnohem lépe táhlo a začalo se opravdu dařit, přidávali se další a další věrohodní a kartelu oddaní členové.

Styl hraní

Snažíme se aby naše společenství působilo na velmi vysoké úrovni. Chodíme oblečeni slušně, v oblecích a i tak vystupujeme aby jsme na sebe nepřitahovali pozornost. Prodej našeho produktu probíhá neustále jak přes den tak i pozdě v noci nebo nad ránem. Pokud ale někdo nedostojí svým závazkům, poradíme si s ním po svém a příjemné to pro něj nebude. Věnujeme se hlavně výrobě a distribuci pančovaného alkoholu a soustředíme se hlavně na tequilu které vyrábíme několik druhů, jak levnější tak i drahé. Cena se odvíjí od kvality produktu. K čemu všemu se náš kartel dostane uvdíme až časem, ale je jisté že prodeji nebo výrobě drog se vyhýbáme.

SídloFiremní vozidlaAlkohol


Členové snažící se udržet kartel

PolyGrills - La Famillia Los Gordo - Don - (BOSS)

Specter Morton - La Famillia Los Gordo - Underboss (pravá ruka)

Další členové zatím nejsou známi a budou se pečlivě vybírat.

Systém velení

La Famillia Los Gordo - Don (Boss)

La Famillia Los Gordo - Underboss (Pravá ruka)

La Famillia Los Gordo - Consigliere (Poradce)

La Famillia Los Gordo - Capo (Kapitán)

La Famillia Los Gordo - Soldier (Voják)

La Famillia Los Gordo - Associate – (Společník)

Hlavní náplň práce

Věnujeme se hlavně výrobě a distribuci pančovaného alkoholu a soustředíme se hlavně na tequilu které vyrábíme několik druhů, jak levnější tak i drahé. Cena se odvíjí od kvality produktu. K čemu všemu se náš kartel dostane uvdíme až časem, ale je jisté že prodeji nebo výrobě drog se vyhýbáme.


Pokud budete uvažovat o schválení naší žádosti, rádi bychom si s vámi promluvili o detailech ( máme na příklad vybraná místa sběru surovin na výrobu i místo kde bude produkt vyráběn a distribuován. Děkuji za váš čas :-)

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.