Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

YAKUZA (SCHVÁLENO)


Yakuza je japonská zločinecká organizace, která je známá pod označením jako mafie. Kořeny této mafie sahají až do doby 1612. Kdy v této době se muži této organizace považovali za kabukimono. Mezi jejich zvláštní styl patřilo například oblékání, sestřih vlasů a velice dobrá schopnost ovládat meč. Tito kabukimono byli známí jako samurajové bez pána, kteří napříč Japonskem putovali jako loupeživá banda, která drancovala vesnice a městečka. Slovo yakuza vzniklo ze staré japonské karetní hry, jedná se o nejhorší špatnou kombinaci karet, kterou hráč může mít. Toto slovo si mafie převzala, jelikož veškerá jejich činnost je za hranicí zákona a jedná se o nelegální věci. Největší změnou si yakuza prošla po 2. světové válce, kde došlo ke zlepšení černého trhu.Momentálně má yakuza něco kolem 110 členů a přes 2 000 rodin. A jedná se o jednu z nejmocnějších mafii současnosti. Yakuza pohání všechny obchody a kontroluje většinu ziskových organizací. Jsou naprosto loajální vůči svému pánovi a schopni pro něho udělat cokoliv. Yakuza patří mezi nejbohatší organizaci, což je koneckonců vidět i v oblékání, autech, zbraních a stylu jejich života.

Yakuza své členy rozděluje do několika kategorii. Tekija pouliční překupníci, Bakuto gambleři a Gurentai gangsteři.Mezi členy této organizace je tradiční japonské tetování. Nosí ho po celém těle. Typickými znaky bývá drak, květ, horská krajina nebo vířící moře. Tento styl tetování je bolestivý a zabere několik hodin. Po této aplikaci je každý muž považován za opravdového muže a stává se z něho oficiální člen mafie.


Jejich lokalita se nachází na západní straně města. Kde jsou jejich japonské čtvrti pod jejich dohledem.


Yakuza je známá jejich oblékáním. Hlava rodiny nosí společenský oblek, který se rozlišuje na několik barev. Záleží jakého rodu je jeho rodina a jaké momentálně oslavují dny draka. Jeho pobočníci mají kimono nebo oblek, záleží co si daná hlava rodiny zvolí, aby měli jeho pobočníci. Jejich kimona jsou vyznačena symbolem draka nebo horské krajiny.


Jelikož je yakuza známá svou velkou prosperitou a svým bohatstvím tak si dopřávají luxusu. Jezdí v autech značky BMW nebo Mercedes. Hlava rodiny je vždy doprovázena řadovou formací. Kde hlava rodina je v prostředním voze a jeho pobočníci ho hlídají jak zepředu tak zezadu. Vždy musí položit život jeho pobočník jak sám otec rodiny.


Jelikož yakuza sahá až do roku 1612 tak každý člen této mafie dokáže zacházet s chladnou zbraní, jako je katana nebo motýlkový nůž. Momentálně nejvíce typickými zbraněmi se v dnešní době stalo AK-47, UZI, TEC 9 nebo brokovnice.


Loupeže

Unášení a vydírání lidí

Tajné služby

Obchod se zbraněmi

Prodej kokainu, marihuany

Výpalné

Obchod s lidmi

Provozování jejich místní restaurace

Peníze z jejich podniků


Anonymita

Zákaz dělat jakýkoliv skandál a hluk na veřejnosti, aby se jeho rodina prozradila

Nikdo nesmí nikomu říct co dělá za práci a jaká je jeho práce

Poslouchat pokyny hlavy této organizace

Zákaz zabíjet někoho bez povolení

Jestli tě hlava organizace požádá tak k němu budeš vždy upřímný

Nikdy nesmíš ukrást peníze pro své účely

Nesmíš zapírat jak se prokáže lež hlava rodiny udělí silný trest, až vyhození či popravení dotyčného

Každý člen se mezi sebou respektuje

Zákaz dělat jakoukoliv špinavou práci bez svolení hlavy rodiny

Poslední slovo má vždy otec rodiny


Každý člen této organizace dostane získaný podíl za určitou práci, která se vždy udělá. Jelikož se yakuza snaží být utajený tak jeho barák je nepřetržitě hlídaný. Člen proto bude muset hlídat jeho barák a nedovolit přítomnost nežádoucím osobám. Jestli to půjde rodina bude vlastnit jednu legální restauraci, nebo nějaký veřejný prostor, kde se bude kdokoliv moct zaměstnat.


Boss

Underboss

Gurentai

Tekija

Bakuto

By YUNG THAY

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.