Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Tokutaro Takayama

upraveno 15. duben 2019 v Archiv

Jméno: Tokutaro

Příjmení: Takayama

Datum narození: 20/1/1968

Národnost: Japonsko

Místo narození: Japonsko, Niigata

Pohlaví: Muž

Výška: 175

Jazyk: Japonština, korejština, angličtina


Píše se rok 1968 kdy se narodil muž jménem Tokutaro Takayama. Pocházel z bohaté Japonské rodiny, která byla součástí Yakuzy. Jeho otec byl jeden z hlavních mužů, kteří se podíleli na budování Yakuzy v Japonsku. Když Tokutaro vyrostl a dosáhl 18 let jeho otec byl zabit. Tokutaro byl nucen celé rodinné dědictví vzít do svých rukou a pokračovat v otcově práci. Ve svých 22 letech si musel vzít dceru spřátelené rodiny. Mladý Tokutaro tak musel učinit, jelikož tímto sňatkem rodina upevnila přátelské vztahy. Po sňatku měl dvě děti, syna a dceru. Čas utíkal a Tokutaro se potkal s mnoha problémy. Hlavním problémem byla cizinecká mafie, která chtěla Tokutara zabít. Tokutaro jelikož přišel o velkou část svého majetku díky lidem, které ho zradili musel poslat svou ženu s malou dcerou pryč z Japonska. Během toho co se snažila jeho žena utéct s dcerou tak na útěku byla postřelena. Jelikož neměl dostatek sil tak se zastavila na prašné cestě poblíž vesnice Ukegahara. Na cestě jí našli dva starci, kteří šli cestou kolem. Když našli bezvládnou ženu s dítětem tak jí dovedli do svého domu. Když ženu dovedli domu tak jediné co stačila říct bylo, aby se postarali o její dítě a dostali jí pryč z Japonska, že je v ohrožení života. Žena zemřela na vykrvácení. Dva starci tedy učinili a vydali se napříč Japonskem lodí do Ameriky. Mezitím co Tokutaro vyřešil rodinné problémy a zbavil se určitých osob tak měl obavy o své rodině. Vůbec netušil, že je jeho žena mrtvá.

Utekli roky a Tokutaro dosáhl 50 let a jeho syn 27 let. Po neúspěšném pátrání po své ženě s dcerou nenašel ani jednu stopu. Po nějaké době se smířil s krutou bolestí, že už svojí manželku s dcerou neuvidí. Mezitím co dcera byla někde v Americe tak si Tokutaro vedl velice skvěle. Byl mezi mafii považován za jednoho z nejmocnějších lidí a měl mnohočetný majetek. Jeho syn byl úspěšným následovníkem jeho rodu.

Když Tokutaro vzpomínal ve své zahradě na ženu tak mu zazvonil mobil. Ozvala se mu neznámá žena, která volala, že ví kde je jeho dcera. Po několika minutovém telefonátu se Tokutaro dozvěděl pravdu, kterou řadu let neznal. Dozvěděl se, že je jeho žena mrtvá a dcera v Americe. Žena mu s pocitem viny řekla, že dcera neví jak zemřela její matka. Stará žena vyžadovala, aby Tokutaro se vydal do Ameriky a seznámil se s dcerou.

Příběh se z minulosti přesouvá do současnosti. Tokutaro se stěhuje do Ameriky, kde plánuje stmelit rodinu a podnikat v nelegální činností. Tokutaro se bude snažit celou dobu zapírat své dceři skutečnost, jelikož nedokáže říci kým doopravdy je a co vše znamená být členem Yakuza.
By YUNG THAY

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.