Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Deilen Holeac

ShoSho Člen
upraveno 20. duben 2019 v Archiv postav

Jméno a příjmení: Deilen Maurellio Holeac

Nejbližší přátelé: Žádné nemá

Pohlaví: Muž

Váha: 85 kg

Výška: 200 cm

Jazyky: Angličtina, Němčina

Původ: Brit

Popis postavy:

Deilen je mladý muž značně vypracované postavy dosahující výšky okolo 185 centimetrů. Kratší černé vlasy má téměř vždy rozčepýřené do všech stran a to očividně za pomoci nějakého toho gelu. V poněkud snědším obličeji jsou k vidění zelené oči, pod nimiž sídlí menší nos nesoucí patrné známky akné, stejně jako tváře baculatějšího tvaru. Pravidlem bývá udržované několikadenní strniště. Rty často stahuje do úzké linky, a jakmile promluví, zazní hrubší a dosti hluboký hlas. Při bližším prozkoumání jeho krku - kde má mimo jiné pověšený i stříbrný řetízek s prstenem - si můžete všimnout tetování v podobě čínských symbolů, jehož zbytek mizí někde pod tenkou vrstvou oblečení. Co se týče oblečení, dává přednost pohodlnému v podobě volné košile a černých kalhot, doplněné o hnědou koženou bundu. Jeho chůze je většinou klidného a rozvážného rázu, jen ojediněle jej můžete vidět někam spěchat.

Charakter postavy:

Od mala Deilen hrozně rád ochraňoval ty, kteří byli slabší a zavázal se k tomu, že bude zachraňovat ostatní. Proto je velice přátelským člověkem a plně důvěřuje úplně každému. Jeho schopnost pomáhat druhým ho dohnala do nejednoho průseru, ale pořád zůstal stejným, jako byl doposud. Je profesionál a lidský život bere opravdu vážně. Umí být i hnusný na lidi okolo sebe a nedokáže unést prohru. Je to opravdu pracant, neboť veškerý volný čas tráví v práci i kdyby měl snad mít volno. Téměř vůbec neodpočívá. Stinnou stránku Deilenova charakteru je ta, že občas… vyhledává lehké povyražení v podobě lehkých drog nebo tvrdého pití. Zásadně nechodí do práce zfetovaný nebo opilý. Pokud už se stane, že si něčeho přihne, dokáže udělat opravdu velkej bordel. O svých problémech zásadně nemluví a raději vyslechne druhé. Ve vztazích s něžným pohlavím je zdrženlivý.

Životopis:

Deilen se narodil v Londýně v časných ranních hodinách. Téměř od malička měl hodně kamarádů a ještě víc těch ze sousedství. Přál si být někým, kdo bude pomáhat lidem a takový šlechetný úkol si vzal na svá bedra, až do součastnosti. Už na základní škole se věnoval nejenom kurzům zdravotní pomoci, ale také tajemství armádních složek. Základní školou proplouvá sice s obtížemi, ale rozhodne se, že opravdu zkusí něco s čím by se mohl věnovat ve zdravotnictví, nastupuje tedy na zdravotnickou školu, kde se tomuhle oboru opravdu věnuje a zdá se, že ho baví. Dokonce se po zkouškách hlásí do Královské armády, kde působí značnou část jako podpora týmu Mediků. Díky jeho znalostem a schopnostem se později stává jejich plnohodnotným členem. Zlom nastane až tehdy, když se svým týmem odjíždí na misi do Jihoafrických států kvůli propuknutí vážné nemoci tamních obyvatel. Přesto, že se snaží zachránit nespočet životů, podaří se mu to pouze u zlomku z nich. Nakonec je v armádě postaven mimo službu díky neblahých událostech s tím spojené a díky útoku místní skupiny banditů jen tak tak jejich jednotka vyvázne živá. Zde poprvé vidí někoho umírat a rozhodne se odcestovat někam pryč, s tím je postaven v armádě mimo službu. Díky tomu začne i trochu pít a brát lehké drogy, prozatím to má pod kontrolou. Bere si svých pár věcí včetně armádní uniformy a cestuje do Los Santos, kde se snaží najít práci jako příslušník Záchranné služby v Los Santos.

Komentáře

  • Je pekné, Že si sa rozpísal, ale pekne to prepíš podľa vzoru, ďakujem.

  • Omlouvám se, ale tohle bude hlavní postava. Hajime má CK :(

  • No tak keď toto bude tvoja main postava a nemáš žiadnu inú, tak o ňu nemusíš žiadať.. jedine keby bola nelegálna postava, tak musíš spísať životopis

  • Ne, bude to moje postava. Na dvou předešlých mám CK. Hajime odcestoval a Sho byl roztřílen, takže... Tohle bude postava v legálce, kdyby se měl život posunout zase k nelegálnímu hraní, dám určitě vědět. Pro jistotu sem ale životopis sepsal, kdyby náhodou.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.