Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Los Santos Vagos [ZANIKLA]

gUciogUcio Člen
upraveno 1. květen 2019 v Archiv nelegálních frakcí


Los Santos Vagos, také známý jako LSV nebo Vagos, je hispanský pouliční gang, který se objevuje hlavně na svém uzemí ovladají Rancho a Cypress Flats oběvují se ale i na Jamestown St, hodně se pohybuji v industriálních částech kde mají své dílny. Oni jsou, hispánský pouliční gang v Los Santos a říkáse, že mají spojení s některými mafiánskými skupinami, podle televizního programu The Underbelly Of Paradise. Vagos jsou příznivci fotbalového týmu LS Pounders, proto nosí různá oblečení s logy a hlavně žlutou barvou. Shlukují se ve velkých skupinkách, jsou provokativní a agresivní, proto se nedivte, když se vaše procházka po Los Santos skončí pobytem v nemocnici.


Historie: Nikdo neví kdy přesně byl gang byl založen, historické události o gangu jsou zahalené tajemstvím, ačkoli oni pravděpodobně začali se svou aktivitu spolu s jinými Los Santos gangy během 70 a 80 let. Během roku 1922 ovládali celé severo východní Los Santos které nakonec prohráli ve válce gangu a vetší část převzali Ballas. Začátek a důvod jejich soupeření s Aztecas, Grove Family a Ballas jsou neznámé. Je pravděpodobné, že se nepřátelství přirozeně vyvinula díky územní expanzi. Jejich nepřátelství vůči Grove Street se v průběhu let zvýšilo díky jejich zapojení do obchodu s drogamy crack-kokainu a oslabení GSF - což Vagové vidí jako příležitost k převzetí.


Současnost: Gangy v Los Santos už nejsou to co kdysi každy ma svůj malej píseček a drží se svého byznysu ano jsou mezi gangy jiste napěti ale už to není tak jako kdysi. Vagos momentálně řídí člověk známí jako El Araña díky němu ted Vagos zase po delší době prosperuje. Vagos se momentálně zabývá pašováním drog,zbraní,aut a různého kontrabantu a hlavně paděláni dokladu.


Vagos a la vida y a la muerte


Nejčastější vozidla Vagos:

Buccaneer

Tornado

Peyotes

Mananas


Zbraně:

Motýlek

Pálka

Machine pistol

Ak 47

UziČlenové:

(el capo) gUcioQQ

(Mano derecha) nasty

(Cabeza) reskve

(Cabeza) Herkonn

(Soldado) Stoney

Další členy dodám ozvalo se mi par lidi co by se rádo přidalo. Nemáme v planu dělat žadny cancer gang jak bylo viděno na jiných serverech atd chceme udělat kvalitní gang který si bude hájit své území a dělat svůj byznys pokud nikdo nebude provokovat nás budeme si hledět svého.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.