Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Katsu Takayama

tomythedontomythedon Člen
upraveno 30. duben 2019 v Archiv

Jméno: Katsu

Příjmení: Takayama

Datum narození: 13/09/1979

Národnost: Japonsko

Místo narození: Japonsko, Niigata

Pohlaví: Muž

Výška: 168

Jazyk: Japonština, korejština, angličtina


Píše se rok 1979 kdy se narodil muž jménem Katsu. Byl to nejmladší člen rodiny Takayama. Jeho starší bratr Tokutaro po smrti otce musel převzít veškeré rodinné podniky do svých rukou. Jelikož byl Katsu malý tak se snažil být vždy jako jeho starší bratr. Po uzavřeném sňatku jeho staršího bratra se Katsu odstěhoval společně se svou matkou do města Sendai kde si našel taktéž svou ženu. Katsu společně se svou ženou zplodil potomka, který se jmenoval Hideaki.

Jak čas plynul tak se Tokutaro potkal s několika problémy. Jelikož jeho mladší bratr Katsu bydlel na druhé straně Japonska tak se k němu tyto informace dostali později.

Jednoho dne Katsu otevřel dopis, který mu poslal sám Tokutaro, že je jeho rodina v nebezpečí a poslal svou ženou s dcerou mimo Japonsko. Když se Katsu dozvěděl jaké problémy potkali Tokutara vydává se na cestu, kde ho doprovází jeho jediný syn Hideaki.

Když se Katsu po několika letech dozvěděl pravdu od svého bratra co se stalo s jeho ženou a dcerou tak se vydal společně s Tokutarem do Ameriky. Na společné cestě ho doprovází jeho nejmladší syn Hideaki, který se snaží od otce pochytit co nejvíce zkušeností. Katsu po svém synovi požaduje, aby složil zkoušku dospělosti a mohl ho považovat za svého právoplatného syna a dalším nástupcem rodinného dědictví. Tuto zkoušku se snaží mladý Hideaki složit v Americe.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.