Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

THE BLOODS [Zaniklá]


THE BLOODS: Historie


Gang Bloods vzniká roku 1972 v důsledku vzniku a činnosti ostatních gangů. První zmínky o Bloods jsou zaznamenány v kampusu Centennial Hight School v Comptonu. V počátcích je organizován podle vzoru Černých panterů. Účelem gangu je v této době především ochrana vlastního teritoria před cizími gangy. Za zakladatele jsou považovány dvě osoby a to Silvester Scott a Benson Owens, kteří gang založili poté, co byli napadeni konkurenčním gangem.

Silvestrovi s Bensnem se v Californii dařilo, začali nejdříve s drobnými zločiny jako přepadávání lidí na ulici, vykrádání drobných obchodů aj. Gang nabral nevídaných rozměrů a po nějáké době se stal slavným po celé USA. Po čase se ale pár věcí zvrtlo a o Bensna se začala zajímat kalifornská policie. Silvester a Benson se tedy rozhodli přestěhovat do Los Santos. Začátky nebyly lehké ovšem Silvestrovi se po čase podařilo vytvořit nové zázemí. Podařilo se mu odkoupit bývalou dřevorubeckou pilu v opuštěné části Paleto Bay, kterou zanedlouho předělali na pěstírnu a expedici mariuhany. Ta se po chvilce stala jejich hlavním zdrojem příjmu. Bensnovi se to však zdálo málo, dohodnul se tedy s nejmenovaným mexikáncem o pravidelné dodávce kokainu a jiných tvrdých narkotik. Bloods tak získalo své postavení v Los Santos a nyní Silvester s Bensnem plánují, jaké budou jejich další kroky.

Hlavními rivaly a konkurenty THE BLOODS jsou známý Grove Street Families a každý, kdo by se chtěl postavit do cesty jejich plánům.


THE BLOODS: Sídlo


THE BLOODS: Lokalita

Předělaná pěstírna v oblasti Paleto Bay

THE BLOODS se vyznačují především červenou barvou oblečení, nejčastěji nosí hip hopové věci, šátky, baseballové dresy aj.

THE BLOODS: Auta


Peyote


Mananas

Buccaneer

BMX

THE BLOODS: Zbraně

Nůž

Micro SMG

AK-47

THE BLOODS: Aktivita

-Pěstování a prodej mariuhany

-Přeprava a prodej tvrdých narkotik

-Výtržnosti (kradení aut, poflakování po ulici)

-Loupežná přepadení obchodů aj.

-Ochrana vlastního teritoria


THE BLOODS: Hodnosti

BIG BOSS - Silvester Scott

BOSS RIGHT HAND - Benson Owens

OG

DEALER

HOMIE

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.