Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

The Ballas [Zaniklá]

TucnakTucnak Člen


THE BALLAS: HISTORIE

Gang nesoucí název The Ballas vznikl v 70. letech v Americe na předměstí Crenshaw v Los Angeles. The Ballas jsou afroameričtí pouliční gangsteři. Tento známý gang byl založen Joshem Cartrem v San Andreas a jeho partou kamarádů.

Big T, Little T, Small F, Chilli D, Terrance a Darnell Stevens


V San Andreas to začalo nejdříve několika četnou kriminalitou. A to klasickými vykradačky malých obchůdků na předměstí a na okrajích Los Santos. Jelikož Carter se svou partou nechtěl být klasický malý kriminálník začali svou výdělečnou činnost rozjíždět ve velkém. Společně si vydělávali prodáváním drog a pěstováním marihuany na jejich farmě, která leží v Paleto Bay. Marihuana byla jejich největším příjmem. Mimoto se také podíleli na pasení a kupčení s prostitutkami. Dále provádí běžnou činnost jako obchod se zbraněmi a obchodování s lidmi. Během roku 2013 co se Carter snažil přestěhovat svůj gang do Los Santos tak několik z jeho kamarádů položilo svůj život. Hlavními rivaly a konkurenty The Ballas je známý gang Grove Street Families a vedlejší gang Los Santos Vagos.THE BALLAS: SÍDLO

Grove Street


THE BALLAS: LOKALITA

LOKALITA Ballas ovládá téměř celou čtvrť Davis


THE BALLAS: OBLEČENÍ

Gang Ballas nosí a upřednostňuje fialovou barvu. Jejich oblečení je většinou složené z velkých, dlouhých basketbalových, baseballových dresů a k tomu basketbalové kraťasy a nebo Hip-Hopové tepláky, rifle. Jako doplněk mají snapback, šátek.


THE BALLAS: AUTA

CHINO

BUCCANEER

FACTION

BMX


THE BALLAS: ZBRANĚ

NŮŽ

COLT 45

MICRO SMG

SAWED-OFF SHOTGUN

AK 47THE BALLAS: AKTIVITA

Pěstování a prodávání marihuany

Prodej zbraní

Výtržnosti

Kradení aut

Poflakování po ulicích

Poslouchání Hip-Hopové hudby

Tvoření partiček na jejich územíTHE BALLAS: POSTAVENÍ

BOSS - Tucnak

UNDERBOSS - Svobi

UNDERBOSS G -

GANGSTER -

DEALER -Mám povoleno od @YUNG_THAY jako od prvotního zakladatele, že můžu použít jeho žádost. Vím že mám zažádáno o více frakcí, proto Carlos Pérez ruším jako žádost a když by se povolila Armáda, tak Ballas erpit nebudu. Ovšem pokud se nepovolí USA army, tak chci zažádat zde o obnovení The Ballas.

Víme, že je dosažen maximální počet frakcí, proto žádáme o zařazení na čekačku.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.