Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

La Familia Vasquéz [Zaniklá]

ChrissChriss Člen


Historie: Rodina byla založena roku 1996 dvěma hlavními členy -----------  a -----------. Rodina na začátku začínala s velmi malým rozpočtem a zabývala se malými krádežmi aut, následně je předělávala a prodávala úzké veřejnosti. Vzhledem k neustále se zvyšující poptávce museli členové zvýšit svoje tempo, a přibrat k sobě více členů, což bohužel nezůstalo bez povšimnutí poměrné významné kubánské mafie známé pod názvem Havana. Ta si poměrně rychle všimla akcí rodiny Vasquéz, a začala podnikat kroky, které vedly k postupnému zpomalování postupu rodiny. Rodina Vasquéz, tehdy ještě do podsvětí nezasvěcená si začala shánět zbraně, aby mohla odrážet útoky Havany. Bohužel, jeden rok bez úspěchu.

Po těchto zdrcujících akcích, se rodina rozhodla zaopatřit si větší arzenál, více lidí, a začala plánovat samostatný útok na Havanu. První útok, který proběhl několik měsíců od posledních ztrát byl úspěšný. Rodina zaútočila na jedno z hlavních sídel Havany, a naštěstí pro rodinu se jim útok vydařil. Nikdo ze samotné rodiny si nebyl jist posledním krokem, jelikož předpokládali, že akce takových rozměrů rozpoutá čiré peklo, ale už nebylo cesty zpět. Museli pokračovat v tom, co si nyní rozehráli. 

Tímto krokem začala válka mezi nyní již početnou rodinou Vasquéz, a mafií Havana. Tato válka trvala několik let, a vybrala si svoje daně.. Útoky dopadaly různě. Nebylo to jednoznačné, ale většinou to bylo nakloněné na stranu Havany. Rodině už pomalu docházely jak finance které si nasbírala po dobu jejího působení, tak i členové. Nebylo moc lidí, kteří se chtěli přidat k rodině, která prohrávala už jistou dobu. Bohužel, poslední rok této války byl pro rodinu zdrcující.. Rodina přišla o prakticky všechny finance, a její členové se pomalu začali přidávat do jiných skupin. Reakcí rodiny na tato fakta byl odchod z kubánského podsvětí, a myšlenky na nový začátek jinde. 

Ve finále se několik zbývajících a důvěryhodných členu sebralo, vzali všechny zbývající finance, a v tichosti se dostali pryč. Procestovali tři města, a usadili se v Los Santos. Za stále se tenčící finance si zakoupili dům, a přemýšleli o novém začátku.

Během několika prvních let se zabývali opět krádežmi aut, a tím si získávali své jméno. Ve stejných letech se rodina zabývala vybíráním výpalného pro jednu mafii. Zkrátka neměli tou dobou jinou možnost, a tak brali vše co mohli jen proto, aby si udrželi jméno. Postupem času rodina opět sílila, a vzhledem k tomu, že měla plnou podporu lehce upadající mafie, tak začali přemýšlet jak toho využít. Samozřejmě že v aktuálním stavu nemohli mafii konkurovat, jelikož neměli takové finance, ani interní informace, ale pomalu se schylovalo k jistému plánu. Oč šlo? Jednoduché násilné převzetí území, ale o tom až později. Na uskutečnění plánu si dali jeden rok. Během tohoto roku začali získávat informace o mafii, informace o jejím chodu, a pravidelném pohybu hlavních osobností, a také o aktuálním stavu jak finančním, tak populativním. Rok byl pomalu u konce, konkrétně se psal desátý měsíc, kdy si rodina řekla, že vyzkouší jednu věc, která jim buď vyjde, a přinese poměrně uspokojující výsledek, nebo jim nevyjde, a všichni přijdou o život. Tedy, s největší pravděpodobností. Pomalu se soustředili na určitá místa v mafii, a začali tlačit na jejich slabá místa. Ano, snažili se dostat na svou stranu několik lidí přímo z mafie, jež by jim mohli být velmi nápomocní. Několik z nich dostali na svou stranu, ale jeden jim dělal problémy. Nějakou dobu na něm pracovali, a když si byli definitivně jisti, že nebude souhlasit, a je zde riziko že o jejich plánu řekne vyšším představitelům mafie, rozhodli se ho popravit. Bohužel poměrně brutální metodou, a to před jeho ženou, a dětmi. Mafie si nemohla dovolit toto dát najevo, a tak celou vraždu vzala na sebe,  a dál žila v domnění, že se jednalo o nekalý krok konkurence, jenže to nebyla pravda. Během posledního týdne si získali člověka, který měl pod sebou asi 210 takzvaných pěšáků, kterým osobně řekl, že je to jediná cesta kterou mohou nyní provést. Rodina, nyní již velmi početná provedla útok na vrchní představitele mafie, a svrhla je. Vzala si její území, její vliv, a neposlední řadě její členy. Bohužel, s financemi jim utekl jeden z vyšších představitelů, a zmizel. Ačkoliv by pravděpodobně nebyl problém jej najít, řekli si, že to není to, co chtějí dělat. Nechtěli jen tak zabíjet. 

Aktuálně se rodina zabývá vybíráním výpalného a prodejem drog, který jim poměrně vynáší. 

Nyní plánují několik možností, kterým směrem pokračovat, a co dělat v budoucnu, ale o těch vám zde psát nebudu, tyto plány sami pocítíte.


Místo: 

Franklin’s house


Specializace

Prodej drog, konkrétne kokain (jestli nám ho dáte)

Výpalníctví

Únosy

Krádeže 


Postavení:

Hombre jefe

Consultor

Comandante

Miembre


Motto:


Spanish: Todo lo que tenemos puede ser monetizado.

English: Vše co máme, může být zpeněženo.


Mená napíšeme na žiadosť priamo členom staff týmu, iným ľudom sú podľa nás zbytočné.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.