Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Hells Angels MC

HELLS ANGELS MC

 

"Jsme lidé, před nimiž nás naši rodiče varovali"

KDO JSOU HELLS ANGELS MC?

 

Hells Angels je klub motorkářů a rockerů, který je rozšířen v mnoha zemích. Jeho členové často jezdí na motocyklech značky Harley-Davidson.

Proč právě Hells Angels? Jméno odkazuje k 303. americké bombardovací letce, která bojovala za druhé světové války. Někdy se v této souvislosti také mluví o stejnojmenném válečném filmu producenta a režiséra Howarda Hughese z roku 1930.


HISTORIE DO SOUČASNOSTI

    Po druhé světové válce mělo mnoho navrácených válečných vysloužilců potíže se zakotvením do poválečné americké společnosti. Země se během jejich nepřítomnosti změnila právě tak, jako se změnili oni sami. Vysloužilci byli neklidní a ztratili těsné, životem stvrzené kamarádství z válečného období. Kamarádství, který bylo civilistům ztěží pochopitelné, a na které mohli sami jen těžce zapomenout. Výsledekem byla skupina vzpurných, "pekelných" mladíků, kteří z nedostatku vzrušení a spokojenosti s životem obrátili svou pozornost k jízdě na motocyklu a klubovým společenstvím. Tyto skupiny milovaly problémy a pustošili vše co na své cestě potkaly. Byly to dny mladé americké nezákonné ("rockerské") kultury a příběhy z této doby se změnily v mýty.

17. května 1948 byl založen první motorkářský klub Hells Angels ve Fontaně v oblasti San Bernardino. Ve stejnou dobu vznikaly další kluby na rozličných místech Kalifornie, ale žádný z těchto klubů nebyl přidružený k Hells Angels ani k některým dalším, a dnes již neexistují. San Bernardino-Chapter také nazvaný "Berdoo" ještě existuje, ačkoli většina jejich původních členů kdysi odjela na sever do Oaklandu. Tento přesun je pravděpodobně důvodem, proč mnoho nezasvěcených považuje chybně Oakland jako zakládající pobočku Hells Angels MC. Teprve během padesátých let vzniklo více poboček Hells Angels. Z počátku neměly spolu pobočky navzájem nic společného. Ale po několika letech se spojily a byly položeny regulérní pravidla pro uznání. Díky fenoménu kalifornské exclusivity dosáhl klub mezinárodní úrovně v roce 1961. Během šedesátých let se Hells Angels rozšířili na východní pobřeží USA a později na celý středozápad.

Se jménem Hells Angels je spojen i symbolický konec „květinových“ let v USA. V roce 1969 se v kalifornském Altamontu konal festival, který chtěl navázat na legendární Woodstock. Manažer hlavních hvězd Rolling Stones si najal jako ochranku Pekelné anděly, jejichž agresivita vyvrcholila právě při vystoupení „stounů“.

Ve zmatku pod pódiem mladý černoch Meredith Hunter údajně vytáhl revolver, motorkáři jej napadli, pobodali a Hunter při převozu do nemocnice zemřel.

Temná pověst kriminálního gangu spojeného především s drogami, vydíráním či obchodem se zbraněmi se s Pekelnými anděli táhne dodnes. Přestože se v posledních letech motorkářské hnutí snaží očistit své jméno, vede jej policie v řadě zemí jako zločineckou skupinu.

Asi nejbrutálnější válku motorkářů zažila v polovině 90. let Skandinávie. Členové skupiny a konkurenčního gangu Bandidos (Bandité) po sobě stříleli protitankovými střelami a jejich boj o kontrolu nelegálního trhu s narkotiky měl jedenáct obětí. V roce 2010 se prezidenti obou gangů setkali za účasti právníka v jeho kanceláři v Hannoveru a přislíbili si mír.


Jak se stát Pekelným andělem


  1. Musíte být muž, mít platný řidičský průkaz, pojízdnou motorku a nesmíte mít nic společného s policisty nebo vězeňskými strážníky.
  2. Andělé nejsou už tak pekelní, jak bývali, a mají nepsané zásady, které se musí dodržovat. Jsou mezi nimi taková pravidla, jako že: nepožádáte ženu motorkáře, nezalžete svému bratru motorkáři či neužijete heroin. Kdo by chtěl pořádat divoké jízdy, bude muset vyrazit na vlastní triko.
  3. Musíte znát nějakého člena, přes kterého se do klubu dostanete. To znamená účastnit se akcí Hells Angels, kde třeba někomu padnete do oka.
  4. Podmínkou přijetí je i precizní znalost motorek.
  5. V případě doporučení do klubu projdete několika fázemi výběru. Plnohodnotným členem se můžete stát teprve po pár letech. V první fázi jste jen tzv. Okouněčem, člověkem, který se poflakuje kolem vystavených strojů, aby ostatní členové viděli jeho zájem. Při pozvání do klubu se stáváte Spolupracovníkem, budete pečovat o své kolegy a jejich stroje. Tato služba trvá přibližně dva roky. V poslední fázi vás musí zbytek klubu zvolit plnohodnotným členem. Až pak jste opravdovým Pekelným andělem.


LEGÁLKA, KTERÁ BY SPADALA POD NELEGÁLKU


Chtěli by jsme vlastnit mechanickou dílnu. Jelikož je ve městě dost dílen a jeden název dílny má dokonce dvě dílny, tak by jsme bud požádali o jedno uvolnění dílny nebo alespoň pokud by šlo, přidat novou dílnu, která je volná pod PD mostem.

Chtěli by jsme vlastnit pouze tuto dílnu, protože si myslíme, že to k takovéto frakci pasuje a strašně nás baví i RP mechaniků. Jde i o to, že chceme spadat pouze pod sebe, pod nikoho jiného. A chceme mít i krytí.

Dílna by se pojmenovala "Hells Customs" A můžeme Vám slíbit suprové RP. Dílnu bych samozřejmě sepsal do "Legálních frakcí"


SÍDLO

 

Vozidla


Drogy

Kokain

Zbraně

Nelegální Činnosti

Obchod s Drogama

Obchod se zbraněmi

Únosy

Výpalný

atd.Hodnosti - Členové

Leginrok- Hell Angels - Prezident

Lacomajsner- Hell Angels - V.Prezident

Teddythebeast- Hell Angels - Gunner

osTTy- Hell Angels - Road Captain

Filipino14532- Hell Angels - SecretaryWake the f*** Up HELLS ANGELS, we have a city to burn!


Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.