Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Aphotics [Zamítnuto]

kiselinakiselina Člen
upraveno 22. srpen 2019 v Archiv nelegálních frakcí

Příběh: 

Každá sicilská mafie má dlouhou rodinnou historii plnou krve a peněz, kterou vám možná starý Don povypráví nad uleželou whiskey ve své pracovně, zatímco budete svázani k židly  s roubíkem v puse. Ale historii skupiny lidí, kteří se trochu egoisticky pojmenovali Aphotics, Vám nebude vyprávět žádný starý Don a Vy nebude muset poslouchat nudnou historii, která jistě začala někde v malé sicilské vesničce. Nebudete poslouchat jak se rodinný podnik dědil, jak jednou za čas byla vyhlášena válka, která vždy končila něčí smrtí, či jak jeho láskyplná babička byla unesena, kvůli vydírání. Ne. Tohle vám nikdo, kdo je členem Aphotics nepoví. A víte proč? Protože oni vám nemůžou říct svoji historii. Oni svoji historii teprve tvoří.


Kde tedy Aphotics započalo? 


Všichni se tenkrát sešli ve staré továrně na zpracování železa. Nejistota z ostatních byla poznat od první chvíle. Čemu se divit, vždyť to byl první okamžik kdy se všichni sešli v jedné místnosti. Slova se ujal Henry Bennett, který všechny svolal, aby z nich udělal jednotný tým. Jejich úkolem mělo být sledovat jednu bohatou rodinu, najít jejich slabost a pokusit se z nich vymáhat peníze. Měl to být nejsnazší způsob jak rychle vydělat peníze. Měla to být rychlá, bezpečná akce ze který měl každý odejít jako vítěz.

Plánování zabralo měsíc a půl. Gabriella jako první vybrala cíl a našla školu, do které jejich cíl chodil, poté ho Isaiah sledoval a zjišťoval jeho každodenní rutinu, zároveň s tím Eric sháněl nutné vybavení na akci. Matteo měl za úkol to nejdůležitější, vymyslet a zkoordinovat samotný únos. V časných ranních hodinách, měli přepadnout vůz, ve kterém jel jejich cíl. Ten měl být následně převezen do opuštěného domu a držen tam, dokud nedošlo na vyjednávaní. Vše také šlo podle plánu, až do toho osudného okamžiku, kdy to podle plánu jít přestalo. Stalo se to asi takhle. Jejich cílové dítě bylo svázané vysoko nad zemí lanem spojeným se stropem v opuštěném skladišti, které bylo prošpikované kamerami. Takže když tam přišli jeho vyděšení rodiče vyjednávat, oni mohli být v bezpečí, daleko odtamtuď. Instrukce pro ně byli snadné, poslat určenou částku na předem připravený anonymní účet s algoritmem který nastavila Gabriella dřív, než vyprší čas na bombě.

A čas začal odtikávat. Vyděšení rodiče, kteří byli rozhodnutí udělat pro svého syna cokoliv, okamžitě poslechli rozkaz a poslali výkupné. Ovšem ten okamžik, když se všechno posralo, nastal ve chvíli kdy se jejich dítě rozletělo na maličké kousíčky, ktéré sprchly jeho rodiče. V ten okamžik se za obrazovkami kamer nastalo mezi čtyřmi společníky ticho. Pátý - Henry Bennett - chyběl. Stejně jako peníze z účtu.

A tak se stalo že se čtyři naprostí cizinci, staly spojenci s jediným cílem. Najít toho zrádce, získat zpět peníze a sprovodit ho ze světa. Stopy po něm se objevovali a zas mizeli, přesto je dovedli do Phoenixu v Arizoně. Ale nebyli sami. Byli tu i jiní, najmutí rusští žoldáci, kteří meli dostat ty co zapříčinili smrt nevinného. 

Henry nebyl překvapený že byl v tom motelu nalezen. Ale byl šokován že ho nalezli všichni a že ani jeden z nich ho nenechá jen tak odejít. To poznal podle toho že se nesnažili ani klepat. Nestačil ani vzít do ruky zbraň a už byl Isaiahem přišpendlený ke zdi, kde schytal hned dvě rány do břicha. Matteo se k němu naklonil a řekl vážným hlasem:,,Ti muovi e ti metto la mia baguette “ Nikdo z nich se k němu nesnažil být milosrdný. Měli na něj vztek a i když se jim snažil vysvětlit že si to ti lidé skutečně zasloužili a že jim musel lhát, jinak by mu s jeho vendetou nikdy nepomohli, nikdo tu kulku určenou pro jeho mozek už nemohl zastavit. Ani nikdo nechtěl. A také by ji v ten okamžik dostal, kdyby v tu chvíli okno pokoje roztříštilo desítky nábojů vypálených ruskými žoldáky. Začal chaos. Eric schytal kulku do nohy, všichni ostatní šli okamžitě k zemi do krytu za zdi a nábytek. Aphotics začali opětovat palbu, ale přesila byla příliš velká. Eric však byl připravený na všechno a hodil po rusácích, skrz rozstřílené okno, odjištěný granát. Výbuch otřásl se světem.

Nastalo ticho. Isaiah pomalu vykoukl a oddechl si, nikdo nezůstal naživu. Když ticho prořízl zvuk natáhnutí pistole. V tom zmatku si nikdo z nich nevšiml jak se Henry ujmul zbraně. Střídavě na ně mířil a křičel na ně aby odhodili své zbraně, zatímco se s obtížemi zvedal ze země. Poslechli. Ani jeden z nich nechtěl aby bylo ublíženo někomu z nich. Už to že měl Eric postřelenou nohu, jim stačilo. 

Poručil jim aby vyšli ven. Isaiah a Matteo vzali každý z jedné strany nemohoucího Erica a pomalým krokem vyšli všichni ven. Venku se chystal ujet ukradeným autem, jenže se ukázalo, že né všichni žoldáci byli tak úplně mrtví. Jeden z posledních sil sebral pistoli a protože byl Henry jako jediný ozbrojený, střelil ho do zad. Dříve ale než se stačil otočit na ostatní, vytáhla si Gabriella svou záložní pistol, kterou má vždy ukrytou v tajné kapse kabátu a dodělala ho, pak zamířila na svého otce. Ale nebyla toho schopna.

Matteo sebral pistol z rukou Gabrielle, došel k němu, dřepl si a namířil mu na spánek. Prohlásil: ,,Ti sei trasferito, ecco la tua baguette “ a vystřelil.

Sídlo


The Archipelago


Vozidla

Neomezujeme se typy vozidel, každý z nás má na ně jiný názor, Matteo má raději luxusní automobili s širokým vybavením, Eric zase rychle sporty nebo super. Budeme se ovšem pohybovat převážně v černých autech.


Zbraně

Pro zbraně platí to samé, co pro vozidla. Gabriella preferuje pistole s tlumičem, zatímco Matteovi se líbí revolvery.


Legální strana Aphotics

Aphotics mají na střeše sídla velký bazén, který by mohli otevírat pro veřejnost jako rekreaci (snižoval by stres)

Nelegální strana Aphotics

Jakožto zkušená hackerka se Gabriella z vládních stránek dozvěděla, jak vytvořit skoro nerozeznatelné doklady, proto je schopná je falšovat.


Cíl

Aphotics jsou opakem nějakých hulvátů z gangu, kteří si pomalu ani nezavážou tkaničky. Na všechno jdou chytře a s klidem, mají v plánu prosperovat tím nejefektivnějším způsobem, ať už jim v tom stojí zákon, nebo ne.


Členové

(plat všichni 200)

kiselina - Boss

Edems - Specialista

Sivi - Technik

Sho - Vyjednávač

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.