Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Yakuza (ZAMITNUTO)

FRYBBIFRYBBI Člen
upraveno 17. září 2018 v Archiv nelegálních frakcí

Yakuza je japonská zločinecká organizace. Členové Yakuzy vyrůstali jako malí školáci, které neustále někdo šikanoval a posmíval se jim. Jakmile dosáhly 20 let dostali nápad, že si založí svojí partu a najdou ty kteří jim škodili. V průběhu let už se brali jako mafie a začali dělat únosy, prodávali zbraně, a dělali drogy. Po 5 letech založení mafie se staly nejmocnější mafii v Japonsku.
V roce 1930 dokonce zabili japonského prezidenta a jeho ženu. Dále byli jediní kteří z methu vydělali více peněz jako vydělal a měl právě japonský prezident. Po smrti prezidenta převzali všechny jeho peníze, auta dokonce i vilu, kterou následně prodali. Jakmile už letěli do Los Santos tak letadlo s všemi drahými věci bylo odstřeleno a následně spadlo. V letadle byl i jeden z členů Yakuzy, kterému pak dělali pohřeb. Poté co jsi našli sídlo v Los Santos začali dělat to samé jako v Japonsku. Jejich cíl je najít odstřelovače, který způsobil pád letadla. V Los Santos má Yakuza v plánu nějaké ty vykrádačky, únosy a spousta dalších věci.


Yakuza se zabývá únosy,drogami a prodeji zbraní. Když máte z někým problém nebojte se nám ozvat a my to vyřešíme.

1. Micro SMG

2. Shotgun

3. AK-47

4. Pistol

Meth byla hlavní droga Yakuze, na které vydělali více jak Japonský prezident. V Japonsku byl Meth nejvzácnější droga, kterou měli jenom členové Yakuzy a proto si účtovali velké peníze.House se nachází na Ace Jones Dr, Vinewood Hills

Členové:
Yakuza- Boss
Yakuza- Underboss
Yakuza- Prava ruka
Yakuza- Beginner

Majetek: 150 000$

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.