Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Mark Williams [CV]

Curriculum vitae

S.J.D. Mark Williams
_________________________________________


Jméno: Mark Williams
==
Datum narození: 10.03.1970
==
Místo narození: Washington D.C
==
Nejvyšší dokončené vzdělání: Harvard Law School
==
Titul: S.J.D. - Doctor of Juridical Science
==
Aktuální zaměstnání: Vrchní soudce
---------------------------------------------------------

Mark Williams vyrůstal ve Washingtonu DC, kde se také narodil. Jeho otec, Michael Williams byl soudcem. Mark toužil po stejné práci jako on, a byl odhodlaný ji získat. Jeho matka, Kate Williams byla federální prokurátorka. Mark věděl, že si může vybírat jak ze škol, tak z budoucích povolání, a to nejen díky finančním prostředkům jeho rodiny, ale také díky svému intelektu. Ačkoliv byl jeho kamarády směrován do vlády Spojených států amerických, Mark věděl že tohle není to, po čem touží.

Jako malý, Mark vždy toužil stát se právníkem. Už od dětství si hrál s kamarády na soud, kde on sám byl soudcem. Jako děti měli poměrně rozvinutý systém této hry. Samotná hra vždy začínala všem známou částí “Policie proti zločincům” která poté gradovala. Jako malý byl velmi inteligentní, a zajímal se o tento obor. Ostatně i někteří jeho kamarádi také, a díky tomu byli takoví, jací byli.

Základní školou prošel celkem hravě, bez větších problémů. Vlastně, bez žádných problémů. Našel si nové přátele, kteří měli stejné plány, a společně s nimi se vydal na gymnázium ve Washingtonu DC.

Střední škola byla pro něj jednoduchá. Až na pár učitelů, které hravě přešel se svými znalostmi práva. Také pro ředitele udělal novelu jejich interního řádu, která byla bezchybná. Tedy, skoro. Mark si vždy nechával zadní vrátka, a nejinak tomu bylo v tomto případě. Po dokončení střední školy se vydal na vysokou školu. Dokončil její studium, a získal titul S.J.D. “Doctor of Juridical Science”.

Mark nastoupil jako asistent prokurátora. Pracoval pro něj necelé 3 roky, ale nakonec jej musel nahlásit za falšování důkazů, tudíž byl odvolán, a Mark získal jeho místo. Jako prokurátor pracoval dlouhých 9 let. Když najednou mu nabídnuto místo soudce v Los Santos. Mark byl natolik nadšený, že se ihned přestěhoval, a nedlouho na to, byl prezidentem Spojených států amerických jmenován do funkce.

Od té doby, žije spokojeným životem se svou manželkou, a dvěma dětmi. Své kamarády má nejen ve svém oboru, ale také v automobilismu. Jeho velmi dobrý přítel pracuje jako prodejce vozidel v Premium Deluxe Motorsport. A spoustu dalších přátel má na spoustě dalších míst.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.