Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Bratva (Zamítnuto)

Solncevská mafie neboli Solncevskaja Bratva je zločinecký syndikát mnohdy označovaný za nejmocnější ruskou mafii. Skupina vznikla v 80. letech. Centrem jejich operací je Moskva, název solncevská je spojen s počátky na moskevském sídlišti Solncevo. Za její symbol je považováno slunce. Počet členů se odhaduje na 1000-1500, ale některé zdroje hovoří až o 9000 členech.

Skupinu založil a dodnes ji vede Sergej Michajlov (Michas). Vjačeslav Ivaňkov přezdívaný Japončík vedl akce v USA, než byl roku 1995 zatčen. Semjon Mogilevič byl jednu dobu spjatý s touto mafií (to ovšem i s mafií solomonskou) a angažoval se pro ni v praní špinavých peněz. V polovině 90. let se ale jejich cesty rozdělily. Podle dokumentů WikiLeaks z roku 2010 spolupracuje Michajlov s ruskou kontrarozvědkou FSB, která mu zajišťuje ochranu a i jeho obchodům.

Podle Frederica Varese, profesora kriminologie na Oxfordské univerzitě, je skupina decentralizovaná, kdy asi 10 podskupin (tzv. brigády) operuje relativně nezávisle na sobě navzájem. Přesto jde o jeden celek a nad aktivitami organizace dohlíží 12 lídrů.

ČINNOSTI:
1. Vybírání výpalného
2. Obhod s ,,bílým masem"
3. prodej zbraní
4. prostituce (nejlépe vanilla unicorn)
5. prodej drog Kokain/heroin

Switch Blade

Submachine Pistol

A jako primárku
Ak-47

Mercedes-Benz G65

Mercedes-Benz CLS 63

Chevrolet Suburban

Mercedes-Benz S500

Sídlo Mafie
Vanilla Unicorn (v případě že jí ještě nikdo nemá) aby jsme nemuseli jezdit jen na drogy navíc je to strip club tudíž je to výborný kvůli aktivitě Č. 4 Prostituce


  1. Kmotr - Hlava rodiny
  2. Kapo - Pravá Ruka
  3. Consigliere - Poradce
  4. výberčí - Výberčí výpalného
  5. Bouchač - Osobní ochranka/hlídač
  6. Poskok - Poskok

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.