Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

DriftLife (ZANIKLA)

Kupra_Kupra_ Člen
upraveno 17. září 2018 v Archiv nelegálních frakcí

                 PŘÍBĚH

Po přistěhování do Los Santos se tu Panu X zalíbilo. Už v české republice pořádal malé ale nelegální akce pro uzavřený okruh lidí.
Po nějakém čase strávený v Los Santos, mu to začalo chybět.
S pár kamarádama si občas vyrazili na noční projížďku, občas na silnicích, kde nikdo nejezdil jezdily Drifty. Začali jim chybět lidi.
Tak začali více pořádat takové illegal akce i pro "veřejnost".
Založili klub Jménem DriftLife, který pořádá nelegální srazy, závody nebo Drift Eventy v Los Santos a okolí.

Uběhla dlouhá doba a za tu dobu jejich akce přerušila nespočetkrát Policie.
A né jednou někoho z lidí zastavili a dostali do vězení. Po nějakém čase se jejich činnost museli pozastavit, protože jim byly zabaveny všechny vozidla a řidičské průkazy. A jak čas plynul, měli čas na to přemýšlení jak fungování vylepšit tak, aby policie neměla moc šance. Pořídili si rychlejší, lepší auta a snaží se dostat nějak do podsvětí, díky svým zkušenostem. Stále se jim nedařilo dostat do podsvětí, znovu na chvíli všichni zmizeli a nikdo o nich neslyšel, mezítím někde na uzavřených letištích, silnicích a pouštních cestách rozšiřovali svoje zkušenosti v rychlé jízdě. Po nějakém čase, se o nich zase začalo mluvit, ale ne tak moc jako předtím, protože všichni zapomněli kdo jsou. Rozhodli se, že znova zkusí se dostat do podsvětí, aby mohli uplatnit svoje zkušenosti za volantem. Jejich snažení stále pokračuje, ale také se snaží znovu rozhýbat nelegální noční jízdy po městě, srazy a závody po okreskách.

                 Přítomnost

V roce 2017 DriftLife začal plést do nelegální činnosti Mafie, gangů a kartelů, Snaží dostat do nějaké Mafie, kde uplatní své řidičské zkušenosti a zkušenosti v oboru aut. Klub disponuje jenom kvalitníma, ochotnýma řidičema, kteří to mají v rukách, ničeho se nebojí a snaží se udělat všechno tak, aby nebyly chyceni Policíí pomocí speciálně upravených aut u Benny´s Customs.
Zatím se nedaří dostat do nějaké organizace, kde uplatní všechno, co dokážou, ale snaží se a to dost.

                Klubovna

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.