Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

Isaac Materburck

IsaacIsaac Člen
upraveno 9. únor 2019 v Archiv
            ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

Isaac se narodil v Tokyu, jeho rodiče byli amíci ale přestěhovali se do japonska. Isaac se od malička s počítačema. Začal s malíma věcma jako hry v game makeru,pokračoval k programům a nakonec spolupracoval na 3A titulech. Díky komu se tohle vše naučil? Co si o něm myslíte?! Naučil se vše díky internetu, zkušenostem a technice pokus,omyl. Od mala miloval elektroniku, ať už novější nebo starší. Kvůli počítači a programování neměl moc času na rodinu, přátelé a byl společenský neohrabaný a šikanovaný kvůli jménu, národnosti američanů, znalostem týkající se počítačů.Pak přišla osudná chvíle kdy si měl vybrat kam půjde na školu, no a tak se rozhodl udělat si kariéru jako pilicista. Později se dostal k Japonské policii, byl 2 roky v japonské mafii v utajení, ale naneštěstí pro Isaaca mu jediného a nejlepšího přítele společně s jeho sestrou zabili na jejich svatbě. Kvůli depresím se začal opíjet, začal kouřit trávu. Když se vyhrabal z depresí a šel na animecon potkal lásku svých snů, žil s ní 1 rok v Japonsku, pak se přestěhovali do Liberty city, kde kvůli ztraceným přátelům a rodině vystudoval hotelovku a naučil se "kouzlu" přípravy drinků. Dělal barmana v místním klubu, až do chvíle než jeho životní lásku zabili při vykrádání benzínky. Isaac se zapřísáhl že tohle nenechá jen tak a přidal se k místní policii. Kde potkal dalšího Japonce který si říkal Bílí Drak. Bílí drak byl Isaacovi vzorem, když Bílí Drak umřel Isaac chtěl najít jeho vraha, a tak se přidal k FIB kde se během prvního roku propracoval až na místo Ředitele, jenže všude se najde nějaký "kazisvět". V tomhle případě velitel složky podobné FIB, GANG UNIT vedený Černým Zákonem, Černý Zákon na Isaaca ušil boudu a to díky minulosti kdy si píchal sem tam něco do žil a kouřil trávu, Isaaca vyhodili z FBI a u policie šanci nedostal. v Roce 2017 se odstěhoval do blízkého Los Santos kde začal nový život, život podstivého a pracovitého barmana. Ale jako by to nestačilo tak i přes to že se mu začalo dařit tak začal mít psychické problémy, a tak začal docházet k psychiatrovi Isiahu Friedlanderovi. A společně s jeho psychiatrem přišli na to že má psychyckou poruchu která způsobuje že má výpadky paměti a je více méně "duchem nepřítomný" tudíž když vykrádal benzínku v Little Souls, dostal 3,6 roku, nikomu se nic nestalo, ale Isaac už nemněl šanci na to se dostat k policii znova a začít nový život s čistým rejstříkem, naštěstí byl výborný barman stejně jako technik. A tak se dostal na pozici barmana/Stand-up komika v klubu "Bahama Mamas". Po půl roce práce v Bahamě začali Isaacovi zaměstnavatelé objednávat propane tanky přímo pod bar. Jednoho osudného dne když si Isaac dělal drink, poropane tank vybouchl a utrhl mu levou nohu. Doktorům se povedla operace protézy a umělých nervů povedla.

 • Bílí Drak - Bývalí šéf PD a veliký vzor, učitel čísnkých bojových umění, včetně legendárního, tygřího chvatu!
 • Černý Zákon - Velitel GANG UNIT, Černoch s prodlouženým análem kam narve i raketomet. Důvod proč Isaac přišel o práci.

 • Viky Black - Životní láska.

 • Ryuzaki - Nejlepší přítel, talentovaný policista, zabit na svatbě i s Isaacovou sestrou.

 • Dale DeGroff - Kámoš a spolubydlící na hotelovce.

 • James Newell - Velitel PD, úžasný a pozitivní člověk.

*Jason Hayes - Bývalí voják, fajn týpek se kterým si Isaac povídal docela dlouho a prohodili si pár příběhů z nějakých zásahů.

Zkušenosti s prací :

*Bývalý člen Tajné Tokýjské policejní složky.
*Bývalý člen státní policie v U.S.A a v japonsku.
*Bývalý člen FIB.
*Barman/Stand-UP komik

VZDĚLÁNÍ

 • Základní škola v Tokyu

*Střední škola v Tokyu

*Národní akademie obrany Japonska

            DOVEDNOSTI/ZÁJMY

*kriminologie

*zbraně

*Chemie

 • Hackování

 • Míchání drinků

 • Střelba na terč (téměř čímkoliv)

 • Tygří Chvat ¨

           Vlastněné Průkazy
  

*Zbrojní průkazy

*Skupiny B

*Skupiny D

*Skupiny E

*Skupiny F

*Řidičský průkaz - A,B

             Jazyky

*Japonština – rodný jazyk

*Angličtina – pokročilý

*Francouzština - pokročilý

*Ruština - pokročilý

*Italština - začátečník

*Čeština - Začátečník

*slovenština - začátečník

          Jak Isaaca poznáte? 

Dělá barmana/DJe v hodně klubech :)
A pouští songy jako Gipsy - Žigulik, Little Big Skibidi, Tripalovski, Turn Down For What, The Coconut Song, Foster The People Pumped Up Kicks.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.