Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

CV - Christopher Blake

FinalSequenceFinalSequence Management
upraveno 1. březen 2019 v Archiv

Name: Christopher
Middle: ----
Surname: Blake

DOB: 10.03.1985
Birth city: Washington DC

Schools
Elementary: Stoddert Elementary School
High: Georgetown Day School
University: Georgetown University
University: Harvard Law School


Christopher Blake se narodil ve Washingtonu, do dvoučlenné rodiny. Bydleli na předměstí WDC, a měli psa. Jeho otec, Matthew Blake pracoval jako finanční poradce, a investor. Když byl Christopher na základní škole, trávil Matthew často večery zavřený v jeho pracovně, nebo přímo v kanceláři, a pracoval. Neměl jinou možnost, pokud chtěl v tomto odvětví uspět, Připravoval se na každého klienta, a zkoumal každé investiční příležitosti, které se naskytly. Bylo úplně jedno, zda se jedná o investici v řádu dolarů, na pár měsíců, nebo desetitisícové příležitosti, jež trvaly léta. Christopherova matka, Vanessa Blake, pracovala na veterině. Byla doslova posedlá zvířaty. Možná také proto měli psa, o kterém by jinak díky časovým možnostem ani neuvažovali.

Když Christopher nastoupil na střední školu, něco se změnilo. Jeho otec vydělal balík peněz, a tak celá rodina začala žít jinak. Christopher začal zanedbávat školu. Většinou proto, že celá rodina byla na dovolené v nějaké exotické zemi, nebo na yachtě někde v oceánu, ale také kvůli tomu, že se věnoval více svým přátelům, se kterými se věnovali jiným zálibám. Brzy se to ale změnilo. Jednoho dne, zavolal ředitel školy jeho otci, a sdělil mu že Christopher Blake často vynechává školu, a že je načase to začít řešit. Matthew se rozhodl pro lehce netradiční způsob řešení této věci. Pokusil se Christophera zasvětit do jeho businessu. Snažil se ho naučit co nejvíce mohl, aby mohl Christopher pracovat s ním. Nakonec se mu to nepovedlo přesně dle jeho představ, ale nějakým způsobem mu pomohl, trvalo to nějakou dobu. Christopher se rozhodl, že svému otci pomůže, mezitím co bude na univerzitě, a pracoval jako jeho asistent. Celou dobu ale věděl, že chce začít s realitami.

Jakmile Christopher dokončil univerzitu, začal se poohlížet po nějaké kanceláři, a několika bytech se kterými by mohl začít svoji kariéru. Přibližně dva měsíce hledal ideální kancelář, kontaktoval několik desítek lidí, ale žádná z nich nebyla dle Christopherových představ. Nakonec se rozhodl, že by mohl zkusit jiná města. Poohlížel se v New Yorku. Tam našel dokonce několik bytů, které by mohl využít jakožto start své kariéry, ale opět nenašel tu pravou kancelář, která by vyhovovala jeho požadavkům. Hledal v neskutečném množství měst, ale stále nic. Buď mi nevyhovovala kancelář, nebo nemovitosti.

Po nějaké době ale narazil na něco, co ho zaujalo. Našel si pěknou kancelář v Los Santos, byla vedle pláže, a z druhé strany měla dálnici do města a na venkov. Napsal majiteli, a okamžitě se domluvili. Christopher si koupil letenku do LS, a hned po příletu si šel prohlédnout novou kancelář. Dohodli se. Založil si realitní kancelář s názvem “Blake's Realty Advisors”, a začal podnikat. Koupil pár bytů v LS, a začal propagovat svou společnost. Postupně kupoval více a více bytů a domů, stavěl nové, a rekonstruoval staré.

Tímto způsobem si žije nyní, a již brzy uvidíme, kam ho trh zavede.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.