Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

K- 9 Unit Rocky

DedpuullDedpuull Člen
upraveno 15. únor 2019 v Archiv

Popis
Plemeno - Německy ovčák
Výška - 60cm
Barva - Sobolí
Výcvik - rozpoznání drog, rozpoznání a trekovani osob dle pachove stopy, útok na agresora, obrana vedoucí osoby,
Váha - 35 Kg

Životopis
Píše se krásný letní den 24.8.2016 v Chicagu. V chovne stanici American Kennel Club se narodili dvojnásobné mistryni Elisabeth Kennel Marii a čistokrevnemu bývalému profesionálnímu policejnímu psovi Andreasovi Donoval štěňátka, 2 psi a 2 feny. Rocky (v te době bezejmenný zdraví kluk) se narodil jako první. Od mala byl vysoce temperamentní a inteligentní. Vykazoval geny svého otce i své matky, byl opravdu poslušný a elegantní jako jeho matka, ale také velmi průbojný a bystrý jako jeho otec. Jeho původní majitelé chteli Rockyho kvůli jeho dokonalým rysům nechat v chovné stanici pro rozvoj dalších rodů, Rocky ale nikdy nebyl pes, který by se chtěl nechat rozmazlovat a vyšperkovávat.
Vždy když měl možnost se dostat ven proháněl se po planině, miloval různé pachy, už od mala dokazal rozpoznat pachy i věci které nikdy necítil. Jednoho dne když v Los Santos zemřel dlouholetý psí přítel, ktery sloužil v místní SWAT jednotce se šéf místní jednotky rozhodl, že již dalšího psa nechce, protože to celou jednotku hluboce zasáhlo. Čistou náhodou se šéf místní SWAT jednotky rozhodl vzit svou rodinu na výlet do Chicaga. Když projížděli kolem chovné stanice dcera Jasona si ji všimla a premluvila otce aby se šli společně podívat.
Jeho dcera věděla, že mu zemřel parťák a chtěla otci ukázat ztracenou naději. V tu chvíli už Rocky něco cítil, cítil pach, který mu připomínal lásku jeho matky a nebojactnost jeho otce se kterými se od 8.tydne života neviděl. Běžel přímo za nim, skocil na nej a povalil ho. Jason nevěděl co má dělat, pes mu hleděl upřeně do oči, Jason si prisel jak kdyby mu pes viděl přímo do duše. Rocky cítil v jeho očích bolest, ale také loajalitu a oddanost, slezl z něj. Jason se postavil, oprášil si kalhoty a pes okamžitě bez jakkeholiv povelu si sedl přímo v jeho prave noze. Jason věděl, že tohohle psa potřebuje, že je to jeho spřízněná duše.
Začal se bavit s majiteli Rockyho o koupi, majitele původně nechtěli psa prodat, ale když videli jak Rocky upřímně hledí na Jasona došlo jim, že ho nemohou držet, ale byli vypocitavy a psa nacenili na vysokou částku, Jasonovi to bylo ale jedno, toho psa potřeboval, cítil to, cítil i, že jeho jednotka bude psa na první pohled milovat. Celou dobu nikoho nenapadlo psa pojmenovat, všichni mu říkali K-9. K9 prošel kompletním výcvikem, naučil se rozpoznávat drogy, alkohol, střelný prach a stopování lidi.
Při návratu do Los Santos byl K9 předvolán ke svému prvnímu případu, nevěděl co ho čeká, byl ale nadšený, že se bude moct předvést před svoji novou jednotkou. Šéf místní policie přivedl Rockyho do místnosti kde jako první spatřil osobu u stolu, která byla zamaskovana podle parfému a tělesného pachu poznal, že jde o ženu a vedle ni muže oblečeného do klasického policejního oblečení, které viděl několikrát.
Když ho šéf dovedl za stul stal tam pán pouze v trenkach, nevoněl mu, jeho pach mu byl nepříjemný, byl zlostny a zákeřný. Ženský hlas mu řekl, ať pána očuchá a pamatuje si to. Udelal jak bylo nakázano. Šéf místní policie ho odvezl na zvláštní místo, temná prázdná ulička, zacitil ten nepříjemný pach, tu zlost a nenávist. Běžel k místu a začal stekat. Nacházelo se tam nějaké oblečení, které pan policista dal do velkého pytle. Odvezl K9 i s oblečením na stanici kde ho předal ženě v masce, K9 nechali volně. Žena zašla i s pytlem do dveří, K9 se rozběhla za ni, měl zvláštní pocit z toho pachu. Seděla naproti nahemu pánovi, který kyval na to oblečení, asi bylo jeho. Sedel v rohu a pozoroval toho pana který páchl zlostí. Žena vyšla, K9 za ni, lehl si před ni na břicho, cítil z ženy to co cítil ze své matky, lásku a cit. Žena v masce ho začala drbat. K9 se to moc líbilo, libilo se mu, že cítí upřímný cit po dlouhé době a ne jenom ten mužský pracovní přístup při výcviku. Viděl jen její modré oci, chtěl ji vidět do tváře, sedl si před ni a v nestřežený moment ji sundal masku. Uviděl její blond vlasy které měla stažené do gumicky a par praminků, které ji padali do tváře. Líbila se mu, chtěl si hrát, začal utíkat i s maskou, nahanela ho, slysel její smích, chtěla si snim hrát taky, ale taky asi hodně chtěla zpatky svoji masku. K9 něco zacitil, něco jako sušené maso která má opravu rád. Zastavil se před ni, sedl si a pustil masku, vzala si masku a dala mu mňamku. Podbrbala ho na brisku a rekla “Nikdo z nás te ještě nepojmenoval” odpověď “haf” “jak ti budeme říkat?” Delší dobu přemýšlela, K9 byl netrpělivý “Rocky, budeme ti říkat Rocky” “haf haf”. Moc se mu to libilo.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.